Šiaulių banke indėliai priimami šešiomis valiutomis

2012-01-02

Nuo šių metų Šiaulių banke terminuotuosius indėlius galima pasidėti ne tik litais, eurais ar JAV doleriais, bet ir Didžiosios Britanijos svarais sterlingų, Norvegijos kronomis bei Šveicarijos frankais.

„Indėliai ir toliau tradiciškai tebėra populiariausia investavimo priemonė, todėl plečiame jų pasiūlą ir siūlome mūsų banko klientams taupyti jiems priimtiniausia valiuta“, - sako Arūnas Užupis, Šiaulių banko mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovas. - Kaip žinia,daug tėvynainių dirba Didžiojoje Britanijoje, Norvegijoje, tad pasidėti indėlius uždirbta valiuta Šiaulių banke jiems dabar bus labai patogu. Stabili Šveicarijos ekonominė aplinka ir finansų sistema mūsų klientus taip pat domina, todėl nuo Naujųjų metų mes siūlome galimybę taupyti ir Šveicarijos frankais“.

Indėlininkams už vieneriems metams padėtus indėlius svarais sterlingų mokama 1,8 proc., Norvegijos kronomis - 2,45 proc., Šveicarijos frankais - 1,3 proc. metinių palūkanų.

Šiaulių banke terminuotųjų indėlių Didžiosios Britanijos svarais sterlingų, Norvegijos kronomis bei Šveicarijos frankais terminą galima pasirinkti nuo vieno mėnesio iki beveik dviejų metų, o litais, eurais ir JAV doleriais - nuo vienos savaitės iki penkerių metų.

Nuo š. m. sausio 2 d. Šiaulių bankas padidino terminuotųjų indėlių litais ir eurais trumpųjų terminų metinių palūkanų normas. Dabar už 3 mėn. indėlius nacionaline valiuta palūkanos siekia 2 proc., o už to paties laikotarpio indėlius eurais - 1,6 proc.

Tikslias indėlių palūkanas galima pasiskaičiuoti Šiaulių banko tinklalapyje esančioje indėlių palūkanų skaičiuoklėje, suvedus indėlio sumą, terminą bei pasirinkus valiutą.

Primename, kad visi indėliai, laikomi Šiaulių banke, yra apdrausti valstybinėje įmonėje „Indėlių ir investicijų draudimas”.