Šiaulių banke baigėsi mitus griovusi ir rekordus mušusi „MasterCard“ mokėjimo kortelių akcija

2014-03-14

Keturis mėnesius – nuo 2013 m. lapkričio mėn. iki 2014 kovo vidurio – Šiaulių banke vyko „MasterCard“ debeto bei kredito mokėjimo kortelių akcija, kurios metu išduotas rekordinis mokėjimo kortelių skaičius.

Akcijos metu privatūs klientai debeto ir kredito korteles Šiaulių banke galėjo įsigyti su palankesniais kortelių išdavimo, o kai kurias jų – be išdavimo mokesčio, taip pat su mažesniais aptarnavimo bei kredito limito suteikimo mokesčiais.

 „Šiaulių banko organizuota mokėjimo kortelių akcija parodė, kaip svarbu klientams aiškiai ir koncentruotai pateikti reikalingą, juos dominančią informaciją, padėti susivokti bankinių produktų gausybėje, įvertinti jų privalumus ir trūkumus – klientai tai labai teigiamai įvertino ir noriai rinkosi palankiomis sąlygomis banko siūlomas mokėjimo korteles“, – banko organizuotos akcijos sėkmės paslaptį atskleidė Rinkodaros ir komunikacijos departamento direktorė Daiva Grikšienė.

„MasterCard“ mokėjimo kortelių akcijos metu klientai turėjo galimybę ne tik palankiomis sąlygomis įsigyti mokėjimo korteles, bet ir laimėti akcijos prizų. Kiekvieną mėnesį buvo renkami mėnesio prizų – kelioninių rankinių – laimėtojai. Iš viso klientams padovanoti 36 kelioniniai krepšiai. Kovo 14 d. išaiškinti dar dvylika paskutinio akcijos mėnesio prizų laimėtojai bei keturi pagrindinio prizo – nešiojamų kompiuterių – laimėtojai.

Sveikiname laiminguosius „MasterCard“ akcijos dalyvius!

Pagrindinio prizo laimėtojai

Kabečienė Pranciška Aldona, Kėdainiai.
Musneckienė Asta, Šiauliai.
Butkienė Janina, Klaipėda.
Šustickaja Jadvyga, Vilnius.

Mėnesio prizo laimėtojai

Kauno regione:
Gumaniukienė Jolita, Jonava;
Apavičius Algirdas, Alytus;
Malakauskienė Zita, Kaunas.

Klaipėdos regione:
Pilius Vytautas, Telšiai;
Lizaitienė Marytė, Tauragė;
Skeivienė Nadiežda, Nida.

Šiaulių regione:
Dūda Mintautas, Šiauliai;
Šimkienė Albina, Šiauliai;
Činčius Virginijus, Panevėžys.

Vilniaus regione:
Andilevko Sergei, Vilnius;
Mekys Gintautas, Vilnius;
Daudienė Jolanta, Vilnius.