Šiaulių banke 100 000-ieji paslaugų vartotojai

2014-01-24

Dvidešimt antrąjį gimtadienį šių metų vasario 4 dieną švęsiantis Šiaulių bankas, savo veiklą pradėjęs Šiauliuose nuo kelių skyrių, per kelis dešimtmečius padalinių skaičių išplėtė iki 77 skyrių, į lojalių klientų ratą subūrė daugiau kaip 300 tūkstančius klientų ir tapo stipriu lietuvišku banku.

Artėjant banko gimtadieniui, puikią dovaną padovanojo patys klientai – banke užregistruoti jubiliejiniai vartotojų skaičiai. Š. m. sausį Šiaulių bankas išdavė 100 000-ąją mokėjimo kortelę. Laimingąja jos savininke tapo šiaulietė Diana Andrišiūnaitė, kuri pasirinko „Maestro“ mokėjimo kortelę.

Jubiliejinis klientas užfiksuotas ir Šiaulių banko internetinės bankininkystės sistemoje „SB linija“ – 100 000-uoju „SB linijos“ vartotoju tapo verslo įmonė – tarptautine prekyba užsiimanti Vilniuje registruota bendrovė „Odorifer“, beje, savo veiklą pradėjusi tik pačioje praėjusių metų pabaigoje.

„Smagu, kad į 2014-uosius įžengėme net su dviem 100 000-aisiais klientais. Augantį klientų skaičių pirmiausiai vertiname kaip pasitikėjimą Šiaulių banku. Džiaugiamės, kad vis daugiau klientų savo kasdienius reikalus tvarko, naudodamiesi elektroninėmis priemonėmis. Mūsų jubiliejiniams klientams su malonumu dovanojame banko dovanas ir jubiliejinių klientų vardą liudijančius sertifikatus,“ – sako Šiaulių banko Rinkodaros ir komunikacijos departamento direktorė Daiva Grikšienė.

Šiaulių bankas nuoširdžiai dėkoja visiems klientams, kurie savo finansiniu partneriu pasirinko Šiaulių banką, ir sveikina laiminguosius 100 000-uosius savo klientus.