Šiaulių bankas – viena sėkmingiausių metų įmonių

2006-12-29

Baigiantis 2006-iesiems, Šiaulių bankas apdovanotas už didžiausias metų investicijas į žmogiškuosius išteklius. Nominaciją įsteigė Šiaulių pramonininkų asociacija, kuri tradiciškai kasmet nominuoja sėkmingiausiai dirbusias įmones.

 “Šiaulių bankas nuolat didelį dėmesį skiria esamų ir būsimų darbuotojų mokymui, siekia didinti investicijas į žinioms imlią ekonomiką bei inovacijas, ragina diegti naujoves, skatina verslumą,” – sako apdovanojimą atsiėmusi Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, Verslo ir mažmeninės bankininkystės vadovė Daiva Kiburienė.

Bankas jau ne pirmus metus yra Šiaulių verslininkų ir Šiaulių miesto savivaldybės įsteigtos premijos “Už geriausią projektą miestui ir verslui” mecenatas. Premija skiriama Šiaulių universiteto studentams už geriausią miesto ir verslo plėtros projektą, už praktinį idėjos pritaikymą ir ekonominį efektą. Šiuo metu vykstančiam konkursui paraiškas galima teikti iki 2007 metų gegužės 1 d.. Geriausi  projektai bus išrinkti ir nugalėtojai paskelbti ne vėliau kaip ateinančių metų birželio 1-ąją.

Šiaulių pramonininkų asociacijos renginyje taip pat buvo apdovanoti ir kiti svariausių laimėjimų per 2006 metus pasiekę asociacijos nariai bei versle pasižymėjusios bendrovės ar jų atstovai. Nominacijos ir tradiciniai garbės diplomai įmonėms įteikti už didžiausią augimą ir darbo vietų sukūrimą, už investicijas į verslą, už verslo stabilumą ir kt.