Šiaulių bankas verslininkams regionuose pristatys struktūrinio finansavimo galimybes

2017-11-13

Keletą mėnesių – pradedant šių metų lapkričiu ir baigiant kitų metų kovu - Šiaulių bankas dešimtyje savivaldybių Lietuvos verslininkams pristatys galimybes, kaip savo verslo plėtrai galima panaudoti Europos strateginių investicijų fondo (ESIF) lėšas. Šį per šalies regionus keliaujantį renginių ciklą apie Investicijų planą Europai Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje užsakymu organizuoja UAB „Viešųjų investicijų plėtros agentūra“ (VIPA) bendradarbiaudama su MB „Jūsų projektai“.

Šiaulių bankas šių renginių metu pristatys savo kaip finansinio tarpininko patirtį teikiant paskolas su įvairiomis struktūrinėmis priemonėmis ir apžvelgs smulkiajam ir vidutiniam verslui (SVV) aktualius finansavimo sprendimus: pasakos apie pasidalintos rizikos paskolas, paskolas su portfeline ar individualia INVEGA garantija, inovatyviam verslui teikiamas paskolas su „InnovFin“ garantija ir kitas priemones, leidžiančias finansuoti ir tuos klientus, kurie susiduria su užstato trūkumu.

Renginiuose taip pat dalyvaus LR Finansų ministerijos, LR Energetikos ministerijos, VIPA, INVEGA ir kitų įstaigų atstovai.

Artimiausias ciklo renginys lapkričio 15 d. vyks Varėnoje.

Renginio laikas: 9:00-17:00

Renginio vieta: Vytauto g. 12, 65184 Varėna.

Šiemet Investicijų planą Europai pristatantys renginiai taip pat vyks  Šilalėje (lapkričio 30 d.) ir Šilutėje (gruodžio 13 d.).

Kitais metais Investicijų plano Europai pristatymai planuojami Kazlų Rūdoje, Kupiškyje, Joniškyje, Telšiuose, Zarasuose ir Širvintose.

Sekite renginius savo savivaldybėse, dalyvaukite ir sužinokite daugiau apie ESIF teikiamas galimybes Jūsų verslui. Apie dalyvavimą renginyje prašome informuoti renginio organizatorių VIPA el. paštu renginiai@vipa.lt  arba telefonu 8 605 727 95.

 

Renginio programą rasite čia.