Šiaulių bankas vėl tarp „Gerumo dienos“ iniciatyvos partnerių

2011-04-18

Šiaulių bankas prisideda prie jau devintą kartą organizuojamo labdaros telemaratono „Gerumo diena“, skirto kovai su vėžiu. Banko klientai gali nemokamai aukoti lėšas, kurios bus skirtos onkologinių ligų diagnostikos ir gydymo technikai įsigyti.

„Gerumo dienos“ metu žmonės kviečiami aukoti skambinant trumpaisiais numeriais arba tiesiai iš savo banko sąskaitų. Šiaulių bankas jau ketvirtą kartą prisideda prie šios iniciatyvos, suteikdamas galimybę savo klientams pervesti lėšas į specialią labdaros sąskaitą nemokamai, jiems patogiais būdais. Lėšas „Gerumo dienai“ banko klientai gali aukoti keliais būdais: prisijungdami prie SB linijos arba įnešdami grynuosius pinigus į paramos gavėjo sąskaitą bet kuriame Šiaulių banko filiale ar skyriuje, taip pat įrašę norimą paaukoti sumą LNK tinklalapyje ir pasirinkę atsiskaitymą per Šiaulių banką.

„Gerumo diena“ kovai su vėžiu jau buvo pašvęsta keturis kartus. Iš viso žmonės paaukojo beveik 12 mln. litų, už kuriuos nupirkta būtiniausios medicininės įrangos.

Telemaratonas „Gerumo diena“ tiesiogiai bus transliuojamas š. m. balandžio 22 d. per LNK televiziją. Aukoti vėžiu sergantiems ligoniams galite visą šią gerumo savaitę - nuo balandžio 18 d. iki balandžio 24 d.

Norėdami pervesti pinigus, spauskite čia.

Dalinkimės savo gerumu!