Šiaulių bankas vardine stipendija apdovanojo jau trečią VDU studentę

2014-03-26

Skatindamas akademinį jaunimą siekti geriausių studijų rezultatų, Šiaulių bankas įsteigė stipendiją ir du kartus per metus apdovanoja pažangiausius Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentus.  Iškilmingame VDU rektorato posėdyje Šiaulių banko Kauno regiono vadovas Mindaugas Plečkaitis jau trečiąją vardinę Šiaulių banko stipendiją įteikė VDU studentei – Ekonomikos ir vadybos fakulteto marketingo ir tarptautinės komercijos magistro studijų programos pirmakursei Gintarei Novikaitei.

„Apie paskirtą stipendiją sužinojau trys dienos iki įteikimo – man tai buvo didelė ir labai maloni staigmena“, – sako studentė G. Novikaitė. – Šiaulių banko skirtą stipendiją skirsiu dvigubo diplomo studijoms Belgijos Katalikiškajame Liuveno universitete, kur įgysiu vadybos magistro laipsnį. Nors apie tolimesnę ateitį dar sunku kalbėti, bet labai tikiuosi po studijų Belgijoje grįžti į Lietuvą ir savo profesinę karjerą kurti tėvynėje“.

Iš Tauragės kilusiai ir Kaune studijuojančiai Gintarei mokslai puikiai sekėsi ne tik mokykloje, kurią ji baigė su pagyrimu, bet ir bakalauro studijose – merginos baigiamasis bakalauro darbas įvertintas aukščiausiu balu.

Šiaulių banko Kauno regiono vadovas Mindaugas Plečkaitis džiaugėsi, galėdamas Šiaulių banko stipendiją įteikti gabiai studentei, kuri sėkmingai studijuoja Lietuvoje, o kitais metais studijas tęs šimtametę istoriją turinčiame ir vienu geriausiu universitetu Europoje laikomame Liuveno universitete. 

„Kas gali būti prasmingiau už tai, kai jaunam, ambicijų ir gražių tikslų kupinam žmogui gali suteikti finansinį palaikymą ir pagalbą, siekiant savo svajonių“, – sakė M. Plečkaitis.

Vardinė Šiaulių banko stipendija skiriama už akademinius pasiekimus ir nuolatinį siekį tobulėti studijų srityje. Pirmoji stipendija įteikta 2013 m. kovo mėn. Ekonomikos ir vadybos fakulteto finansų ir bankininkystės studijų programos magistrantei Rimai Partauskaitei, antroji – 2013 m. birželio mėn. Socialinių mokslų fakultete psichologijos bakalauro studijų programą studijuojančiai Kristinai Katkutei.

Šiaulių banko ir Vytauto Didžiojo universiteto glaudi partnerystė užsimezgė 2013 m. pavasarį, pasirašius bendradarbiavimo sutartį, kuria abi institucijos įsipareigojo siekti verslo įgūdžių ir mokslo žinių sinergijos.