Šiaulių bankas tęsia tradiciją: VDU studentui įteikta vardinė stipendija

2015-03-20

Šiaulių banko įsteigta vardine stipendija apdovanoti jau penki Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentai. Šį pavasarį Šiaulių bankas stipendiją įteikė Ekonomikos ir vadybos fakulteto marketingo ir tarptautinės komercijos magistrantui Džiugui Petruškevičiui.

Stipendiją studentui įteikusi Šiaulių banko Kauno regiono privačių klientų direktorė Adrija Paknienė džiaugėsi galimybe vėl sugrįžti į savo „Alma Mater“ su tokiu kilniu tikslu. „Didžiuojuosi, kad Šiaulių bankas puoselėja tokią gražią tradiciją ir jau trečius metus iš eilės teikia stipendijas gabiems universiteto studentams, – rektorato posėdyje kalbėjo A. Paknienė. – Visuomet džiaugiamės ir vertiname tokius studentus, kurie ne tik siekia puikių akademinių rezultatų, bet tuo pačiu yra ir aktyvūs bei iniciatyvūs savo bendruomenių nariai – toks, koks yra Džiugas“.

VDU ekonomikos ir vadybos fakultete studijuojantis 23 metų kaunietis Džiugas Petruškevičius ­ maloniai nustebo, sužinojęs apie jam skirtą Šiaulių banko vardinę stipendiją.

„Tokį įvertinimą pelnau pirmą kartą – man tai didelė, labai maloni staigmena. Esu dėkingas, nes tai puikus paskatinimas jaunam žmogui siekti užsibrėžtų tikslų. Šią stipendiją skirsiu tolimesniam akademinių žinių gilinimui, antrąjį magistrantūros kursą tęsdamas Liublianos universitete Belgijoje .“

2013 m. užsimezgusi Šiaulių banko ir VDU glaudi partnerystė skatina ne tik abiejų įstaigų bendradarbiavimą, bet ir mokslo bei verslo integracijos procesus. Vardinė Šiaulių banko stipendija skiriama VDU studentams už akademinius pasiekimus ir nuolatinį siekį tobulėti studijų srityje.