Šiaulių bankas tęsia sėkmingą bendradarbiavimą su draudimo brokerių bendrove „Balto Link“

2016-01-19

Metų pradžioje UAB „Šiaulių banko lizingas“ tapus AB Šiaulių banko dalimi ir bankui pradėjus tiesiogiai teikti transporto priemonių bei kito stambaus turto lizingo paslaugas, tęsiamas bendradarbiavimas su uždarąja akcine draudimo brokerių bendrove „Balto Link“, administruojant turto draudimą.

Bendrovei „Šiaulių banko lizingas“ turto draudimo administravimo ir tarpininkavimo paslaugas UADBB „Balto link“  sėkmingai teikė nuo 2012 metų. Nuo šių metų pradžios pradėjęs teikti lizingo paslaugas, Šiaulių bankas tęsia bendradarbiavimą su „Balto link“ pasirašęs sutartį, pagal kurią ši draudimo brokerių bendrovė administruos ne tik lizingu perkamo, bet ir bankui įkeisto turto draudimą.

Šiaulių banko partnerystė su UADBB „Balto link“ leis užtikrinti tinkamą, nepertraukiamą ir patogų reikiamo turto draudimą, pasiūlyti klientams kompetentingų draudimo specialistų konsultacijas, taip pat kokybiškas turto draudimo paslaugas.

Nuo šiol visais turto draudimo klausimais kviečiame kreiptis į UADBB „Balto link“ telefonu (8 5) 273 2266. Taip pat maloniai prašome Šiaulių banko naudai sudarytų draudimo polisų kopijas siųsti tiesiai UADBB „Balto link“ el. paštu sb@draudimas.lt, faksu (8 5) 233 4455 arba paštu adresu: UADBB „Balto Link“, Kęstučio g. 59, LT-08124 Vilnius.

Informuojame, kad draudimo brokerių bendrovė „Balto link“ yra įgaliota tiesiogiai susisiekti su Šiaulių banko klientais ir paprašyti pateikti lizingo būdu įsigyto arba bankui įkeisto turto draudimo polisus. Šiaulių bankas atsakingai vykdo Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (Žin., 1996, Nr. 63-1479; 2008, Nr. 22-804) nuostatas, ir užtikrina visišką klientų duomenų saugumą bei konfidencialumą.

Atkreiptinas dėmesys, kad lizingo būdu įsigyjamas arba Šiaulių bankui įkeistas turtas turi būti apdraustas pagal banko turto draudimo reikalavimus, kurie skelbiami interneto svetainės skiltyje „Draudimas“.

Primename, kad nuo 2016 m. sausio 1 d. AB Šiaulių bankas teikia lizingo paslaugas ir administruoja UAB „Šiaulių banko lizingas“ su klientais pasirašytas sutartis. Šiuo metu bankas, teikdamas išperkamosios nuomos paslaugas, orientuojasi į stambaus turto įsigijimo finansavimo projektus, darbą su įmonėmis ir transporto priemonių lizingą privatiems klientams. AB Šiaulių banko patronuojamoji bendrovė „SB lizingas“ teikia vartojimo kreditus ir pirkimo išsimokėtinai paslaugas privatiems asmenims, veikdama kaip atskira mažmeninio lizingo įmonė.