Šiaulių bankas tęsia kreditų sąskaitų perkėlimą iš buvusios Ūkio banko informacinės sistemos

2013-11-25

Gerbiamieji buvę Ūkio banko klientai,

nuo š. m. gruodžio 2 d. Šiaulių bankas tęs sąskaitų perkėlimo darbus iš buvusios Ūkio banko informacinės sistemos į Šiaulių banko informacinę sistemą. Šiame etape bus perkeliami hipotekinius ir kitus kreditus turinčių buvusių Ūkio banko fizinių klientų banko sąskaitų likučiai.

Kitame etape, kuris prasidės nuo 2013 m. gruodžio 6 d., bus perkeliami kreditus ir kredito linijas turinčių buvusių Ūkio banko juridinių klientų banko sąskaitų likučiai. 

Apie konkrečius banko sąskaitų likučių perkėlimo darbus bankas klientus informuos individualiai per elektroninės bankininkystės sistemą ,,Eta bankas“ arba el. paštu. Jeigu kreditus turintys buvę Ūkio banko klientai negaus pranešimo ,,Eta banku“ ar el. paštu,  kviečiame atvykti į artimiausią arba patogiausią Šiaulių banko skyrių, kuriame klientams bus suteikta visa detali informacija dėl tolimesnių įsipareigojimų pagal kreditų sutartis vykdymo.  

Šiaulių bankas atsiprašo dėl galimų laikinų nepatogumų ir maloniai kviečia, iškilus klausimams, kreiptis telefonais: 1813, 8 800 10007, skambinant iš užsienio – tel. +370 37 395 532  arba jau dabar užeiti į bet kurį banko skyrių ir iš anksto išsiaiškinti aktualius klausimus.