Šiaulių bankas tęsia bendradarbiavimą su „MasterCard“

2015-08-17

Šių metų pradžioje pasirašius strateginės partnerystės sutartį su „MasterCard“, Šiaulių banke įsibėgėjo mokėjimo kortelių keitimo procesas. Šiuo metu 56 procentai Šiaulių banko mokėjimo kortelių turėtojų naudojasi viena didžiausių pasaulyje mokėjimo kortelių sistema.

„Kaip ir tikėjomės, klientai domisi pasiūlymais, kuriuos galime pateikti bendradarbiaudami su strateginiu partneriu „MasterCard“. Mokėjimo kortelių keitimas didesnių nepatogumų klientams nesukels, nes kliento sąskaitos numeris ir paslaugų teikimo sąlygos lieka tokios pačios, o naudingų pasiūlymų – dar daugiau“, – sako Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, Verslo plėtros tarnybos vadovė Daiva Kiburienė.

Šiaulių banke privatūs klientai gali įsigyti „MasterCard“ debeto kortelę „Debit MasterCard“, kredito korteles „MasterCard Standard“ ir „MasterCard Gold“. Verslo klientai gali rinktis „Debit MasterCard Business“ arba kredito „MasterCard Business“ mokėjimo kortelės.

Šiaulių bankas taip pat organizuoja trijų mėnesių trukmės akciją privatiems asmenims, kurios metu atsiskaitant bet kuria „MasterCard“ mokėjimo kortele, galima laimėti vertingų prizų.

Banko klientai, iki lapkričio 15 d. atsiskaitę „MasterCard“ mokėjimo kortele prekybos ar paslaugų teikimo vietose 15-ka ir daugiau kartų per mėnesį, bus automatiškai įtraukti į akcijos dalyvių sąrašą ir turės galimybę laimėti šveicarų kompanijos „MyKronoz“ išmanųjį laikrodį „ZeWatch2“. Iš viso per mėnesį klientams atiteks 12 išmaniųjų laikrodžių, o per visą akcijos – net 36. Prizus laimėjusieji banko klientai su šiuo stilingu išmaniuoju laikrodžiu galės per Bluetooth jungtį prisijungti prie savo mobiliojo telefono, klausytis muzikos, sekti savo fizinį aktyvumą (nueitą atstumą, sunaudotas kalorijas, miego kokybę) ir pan.

Per visą akcijos laikotarpį atsiskaičiusieji 45-is ir daugiau kartų  su „MasterCard“ kortele, išduota Šiaulių banke, rungsis net dėl keturių pagrindinių prizų. Keturiems laimėtojams bus įteikti kelialapiai savaitgaliui dviem asmenims „Eglės” sanatorijoje, pasirinktinai Druskininkuose arba Birštone. Poilsis gilias sveikatingumo tradicijas puoselėjančiose „Eglės“ sanatorijose – tai puiki proga įkvėpti gaivaus oro, pasimėgauti gydomosiomis procedūromis ir atgauti vidinę ramybę.

Šiaulių banko „MasterCard” mokėjimo kortelę galima užsisakyti bet kuriame Šiaulių banko padalinyje arba internetinės bankininkystės sistemoje SB linija.