Šiaulių bankas teikia pažymas, reikalingas pajamų ir turto deklaravimui

2010-02-24

AB Šiaulių bankas pradėjo teikti pažymas, reikalingas pildant pajamų ir turto deklaracijas.

Pažymas galite atsispausdinti iš banko paslaugų internetu sistemos SB linija (paspaudus nuorodas „Informacija“ -> „Dokumentų užsakymas“) arba gauti bet kuriame banko padalinyje (reikia pateikti asmens dokumentą).

Pažymos apie 2009 m. bankui sumokėtas palūkanas už būsto arba studijų kreditą, išmokėtas indėlių palūkanas bei kitą informaciją, reikalingą deklaruojant turtą ir pajamas, išduodamos nekomamai.

Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) prie LR finansų ministerijos turto ir pajamų deklaracijas Šiaulių banko klientai gali pateikti, naudodamiesi Elektroninio deklaravimo  sistema (EDS) - prie jos  jungdamiesi per banko paslaugų internetu sistemą SB linija. VMI, gavusi elektroniniu būdu užpildytą deklaraciją, Jus informuos atskiru pranešimu bei nurodys, ar deklaracija teisinga, ar ją dar reikėtų tikslinti.

Naudojantis elektroninės bankininkystės paslaugomis deklaracijas galima pateikti Jums patogiu laiku bet kuriuo paros metu, taip pat ir nebūnant Lietuvoje. Primename, kad elektroninė deklaracija turi tokią pat juridinę galią kaip ir popieriuje užpildyta deklaracija.

Pajamas deklaruojantys gyventojai 2009 m. pajamų mokesčio deklaracijas Valstybinei mokesčių inspekcijai turi pateikti iki 2010 m. gegužės 3 d.