Šiaulių bankas teikia klientams pažymas pajamų ir turto deklaravimui

2018-03-14

Gerbiamieji klientai,

informuojame, kad Šiaulių banko internetinės bankininkystės sistemoje „SB linija“ jau galite susiformuoti pažymą su duomenimis: turimų lėšų, suteikto būsto kredito ir sumokėtų bankui palūkanų, grąžintą kreditą (ar jo dalį) už studijas, išmokėtas palūkanas už terminuotus indėlius, kurių reikia pildant 2017 metų gyventojų pajamų ir turto deklaracijas. Informuojame, kad Klientams, vykdžiusiems prekybą vertybiniais popieriais, pažymos deklaracijoms bus parengtos po 2018-03-23.

Norėdami susiformuoti šią pažymą, „SB linijoje“ pasirinkite meniu punktą „Informacija“ —> „Dokumentų užsakymas“ —> „Pažyma metinei pajamų ir turto deklaracijoms“ ir paspauskite mygtuką „Užsakyti“.

Reikiamą pažymą taip pat galite gauti atvykę į pageidaujamą Šiaulių banko padalinį. Šiuo atveju banko darbuotojui reikia pateikti galiojantį savo asmens tapatybės dokumentą – pasą arba asmens tapatybės kortelę. Pažyma gyventojų turtui ir pajamoms deklaruoti išduodama nemokamai.

Primename, kad pajamas deklaruojantys gyventojai 2017 m. pajamų mokesčio deklaracijas Valstybinei mokesčių inspekcijai turi pateikti iki 2018 m. gegužės 2 d.

Jūsų
Šiaulių bankas