Šiaulių bankas – tarp geriausiai įvertintų darboviečių

2016-09-07

Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose, kuriuos 9-ąjį kartą surengė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Šiaulių bankas sulaukė aukšto įvertinimo.

„Metų darbovietės 2015“ nominacijai (didelių įmonių kategorija) paraišką pateikęs Šiaulių bankas gavo specialųjį sertifikatą „už darbuotojų tarpusavio aptarnavimo kokybės ir rezultatų vertinimo sistemos įdiegimą“.

Iš viso „Metų darbovietės“ nominacijai buvo pareikta 14 paraiškų, o specialiuosius sertifikatus didelių įmonių kategorijoje pelnė 4 įmonės.

„Siekiame tapti viena pavyzdingiausių Lietuvoje darboviečių. Šiam tikslui pasiekti kuriame bendromis vertybėmis grįstą ir palankią darbo aplinką, skatiname darbuotojų motyvaciją ir savirealizaciją, puoselėjame komandinio darbo kultūrą. Džiugu, kad pastangos sulaukia įvertinimo – gautas sertifikatas rodo, kad einame teisingu keliu“, – teigė Šiaulių banko administracijos vadovas Vytautas Sinius.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos rengiami Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai šiemet buvo surengti jau devintąjį kartą. Iš viso buvo gautos 35 paraiškos „Metų darbovietės“, „Metų bendruomeniškiausios įmonės“, „Metų aplinkosaugos įmonės“ nominacijoje. Įmonės varžėsi 3 skirtingose – labai mažų, mažų ir vidutinių, didelių įmonių bei tarptautinių įmonių ir  jų filialų – kategorijose.