Šiaulių bankas su „MasterCard“ mokėjimo kortelių akcija griauna mitus

2013-11-11

Nuo š. m. lapkričio 11 d. iki ateinančių metų kovo 9-osios Šiaulių bankas privatiems klientams organizuoja vienos didžiausių pasaulyje plataus vartojimo mokėjimo kortelių sistemos operatorės „MasterCard“ debeto bei kredito kortelių akciją. Akcijos metu korteles galima įsigyti su palankesniais kortelių išdavimo (kai kurioms kortelėms – be išdavimo mokesčio), aptarnavimo bei kredito limito suteikimo mokesčiais.

Šiaulių banko organizuojamos „MasterCard“ mokėjimo kortelių akcijos „Rinkitės tikrovę, ne mitus“ tikslas – sugriauti tvyrančius mitus, kad sudėtinga gauti kredito kortelę ar brangu ją turėti. Klientui pageidaujant, kredito kortelę galima įsigyti ir be kredito limito – tokiu atveju klientas turės galimybę naudotis kitais kreditinių kortelių teikiamais privalumais. Pavyzdžiui, įsigijus prestižinę kredito mokėjimo kortelę „MasterCard Gold“, galima ne tik gauti į ją lėšas, patogiai atsiskaityti internetu bei įvairiose  šalyse tose vietose, kurios pažymėtos „MasterCard“ ženklu, bet ir saugiai keliauti, nes kelionių metu kortelės savininkas bei kartu keliaujantys trys šeimos nariai apdraudžiami medicininių, nelaimingų atsitikimų, bagažo praradimo ir vėlavimo, kelionės atidėjimo draudimais.

Akcijos laikotarpiu „MasterCard Gold“ įsigyti galima net keturis kartus pigiau nei įprastai – tik už 25 litus, o apsisprendusiems rinktis kitas „MasterCard“ grupės korteles – „Maestro“, „MasterCard Standard“, „MasterCard Standard BIS“ – jas iki 2014 m. kovo 9 d. bankas išduoda nemokamai. Klientai turi galimybę nemokėti ir metinio kortelės aptarnavimo mokesčio, jeigu prekybos ir paslaugų teikimo vietose aktyviai atsiskaitinės „MasterCard“ mokėjimo kortelėmis, ir per metus atskaitymai už prekes ir paslaugas sieks akcijos sąlygose nurodytas sumas.

Atkreipiame dėmesį, kad pageidaujant gauti kredito kortelę reikia, jog trijų mėnesių pastoviųjų pajamų vidurkis būtų ne mažesnis kaip 500 litų. Kai prireikia trumpam pasiskolinti pinigų, visuomet praverčia mokėjimo kortelė su kredito limitu. Pasinaudojus „MasterCard Standard“ kortelės sąskaitoje nustatytu kredito limitu ir įsiskolinimą grąžinus per 30 dienų, palūkanų už kredito limitą mokėti nereikės. Turint „MasterCard Gold“ mokėjimo kortelę, terminas, už kurį neskaičiuojamos palūkanos, dar ilgesnis – 45 dienos.

„MasterCard“ mokėjimo kortelių akcijos dalyviai taip pat gali pasinaudoti išskirtine galimybe laimėti „MasterCard“ prizų.