Šiaulių bankas stiprina savo pajėgas

2011-05-09

Smulkiojo ir vidutinio verslo partneriu vadinamas Šiaulių bankas toliau stiprina savo darbuotojų pajėgas - nuo š. m. gegužės 9 d. darbą banke pradeda du nauji bankininkai: Vytautas Sinius vadovaus banke naujai įsteigtai Verslo bankininkystės tarnybai, Kęstutis Grinius eis Vilniaus regiono ir filialo verslo klientų direktoriaus pareigas.

„Džiugu, kad prie banko komandos prisijungia didelę kompetenciją finansų srityje turintys, rinką išmanantys ir iššūkių nebijantys žmonės. Tikiu, kad jie aktyviai prisidės prie banko paslaugų kokybės tobulinimo bei padės dar geriau suprasti klientų poreikius ir būti arčiau jų“, - teigia Šiaulių banko administracijos vadovas Audrius Žiugžda.

Vytauto Siniaus, kuriam 34 metai, profesinė karjera vadovaujančiuose postuose tęsiasi jau dešimtmetį, bankininkystės srityje jis yra sukaupęs daugiau kaip 14 metų darbo patirtį. Nuo 2006 m. iki 2010 m. vidurio Vytautas Sinius ėjo SEB banko prezidento pavaduotojo ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovo pareigas, kartu buvo ir valdybos narys. Prieš tai jis dirbo įvairiuose Vilniaus banko departamentuose, o dar kiek anksčiau - tuometiniuose Lietuvos taupomajame banke, Lietuvos akciniame ir inovaciniame banke. Prieš pradėdamas darbą Šiaulių banke, V. Sinius konsultavo Bank Evropeisky valdybą Rusijoje. V. Sinius yra baigęs Vilniaus universiteto ekonomikos fakultetą, Vytauto Didžiojo universitete įgijęs verslo administravimo magistro laipsnį, taip pat baigęs studijas Baltijos vadybos institute (Baltic Management Institute).

„Mėgstu sau kelti kaskart vis didesnius tikslus, man patinka pasikeitimai, iššūkiai, džiaugiuosi nauja galimybe dalintis ir tobulinti savo darbo įgūdžius. Tikiu, kad mano sukaupta patirtis, dirbant bankininkystės sektoriuje, bei darnus visų komandos narių darbas sudarys sąlygas ir realias perspektyvas augti Šiaulių bankui tiek klientų skaičiumi, tiek užimamos rinkos dalimi, o svarbiausia - leis patenkinti ir viršyti klientų lūkesčius lanksčiomis, greitomis ir profesionaliomis paslaugomis bei puikiu aptarnavimu“, - sako naujasis Šiaulių banko Verslo bankininkystės tarnybos vadovas.

Nuo šios savaitės Šiaulių banke pradeda dirbti ir Kęstutis Grinius - jam patikėtos Vilniaus regiono ir filialo verslo klientų direktoriaus pareigos. Jis savo darbo karjerą pradėjo SEB banke 2004 metais, visą laiką dirbo su verslo klientais, o pastaruoju metu ėjo projektų vadovo pareigas Nekilnojamojo turto finansavimo departamente. Kęstutis Grinius Vilniaus universiteto ekonomikos fakultete yra baigęs vadybą.