Šiaulių bankas skelbia akciją – palūkanos už indėlius iš karto

2009-02-13

Šiaulių banke nuo š. m. vasario 13 d. iki kovo 1 d. vyksta indėlių akcija - visi indėlininkai, pasidėję terminuotuosius indėlius, palūkanas gali gauti iš karto.

Indėlininkams, sudariusiems naujas terminuotojo indėlio sutartis banko padaliniuose ir jiems pageidaujant, palūkanos už indėlius bus pervestos į banko sąskaitą - jomis iš karto bus galima disponuoti. Už metų trukmės terminuotuosius indėlius litais Šiaulių bankas moka 10,3 proc., eurais - 8 proc., JAV doleriais - 5 proc. metinių palūkanų. Patrauklios palūkanos mokamos ne tik už ilgesnio, bet ir už trumpesnio termino indėlius. Mėnesio trukmės terminuotojo indėlio litais metinės palūkanos Šiaulių banke - 8,9 proc., trijų mėnesių - 9,1 proc., šešių mėnesių - 9,6 proc..

Šios terminuotųjų indėlių akcijos sąlygomis taikomos ir fiziniams, ir juridiniams asmenims, pasidėjusiems ne mažesnius kaip 300 litų, 100 eurų ar 100 JAV dolerių terminuotuosius indėlius.  Indėlininkams pageidaujant, terminuotųjų indėlių sutartys gali būti pratęstos automatiškai.

Artėjančių švenčių proga palūkanas gaukite iš karto ir su meile!