Šiaulių bankas skatina šeimas bendrauti dalyvaujant konkurse „Šeimos norų dirbtuvės“

2017-05-09

Siekdamas paskatinti šeimos vertybių puoselėjimą ir bendruomeniškumą, gegužę – šeimos mėnesį – Šiaulių bankas savo „Facebook“ paskyroje kviečia gyventojus dalyvauti lipdinių konkurse „Šeimos norų dirbtuvės“.

„Šeima – tai žmonės, su kuriais kasdien bendraujame, dalijamės idėjomis ir įkvėpimu. Gegužę, minėdami šeimos mėnesį, kviečiame Lietuvos šeimas dar geriau pažinti savo šeimos narius, kurti kuo artimesnius ryšius, kartu kokybiškai ir kūrybiškai leidžiant laiką“, – sako Šiaulių banko Rinkodaros ir komunikacijos departamento direktorė Daiva Grikšienė.

Tad iki š. m. gegužės 30 dienos Šiaulių bankas savo „Facebook“ paskyroje kviečia tėvus pasipasakoti vaikams savo norus, o vaikus – juos nulipdyti iš plastilino. Žmonės, tokių lipdinių nuotraukas pažymėję grotažymėmis #lipdaunorus bei #Šiauliųbankas ir jomis viešai pasidaliję savo „Facebook“ ar „Instagram“ paskyroje,  tampa konkurso „Šeimos norų dirbtuvės“ dalyviais.

Konkurso dalyvių nuotraukos pasirodys specialioje Šiaulių banko „Facebook“ paskyros galerijoje, o pasibaigus konkursui bus išrinkti ir apdovanoti kūrybiškiausių lipdinių autoriai.

Konkurso laimėtojai bus renkami 2017 m. gegužės 30 d., remiantis „Facebook“ lankytojų simpatijų skaičiumi ir Šiaulių banko komisijos sprendimu. Pirmos vietos laimėtojui bus skirta banko „Mastercard“ debeto kortelė su 100 Eur jos sąskaitoje, antros vietos laimėtojui – stalo žaidimas „I know”, trečios – „Mastercard“ kuprinė.

Išsamią informaciją apie konkursą, jo taisykles ir laimėtojų sąrašą (pasibaigus konkursui) rasite Šiaulių banko interneto svetainėje. Konkursas vyksta ir visos naujienos skelbiamos banko  „Facebook“ paskyroje.