Šiaulių bankas pristato Vaiko indėlį

2008-06-02

Vasarą Šiaulių bankas pasitiko su nauju produktu, skirtu vaikams - klientams bankas pristatė Vaiko indėlį. Už šį indėlį bankas šiuo metu moka vienas didžiausių palūkanų.

Vaiko indėlis - tai lėšos banke, laikomos nepilnamečio vardu atidarytoje sąskaitoje, kol jam sukaks 18 metų. Vaiko indėlį litais, eurais arba JAV doleriais nepilnamečio vardu gali padėti tėvai, įtėviai arba globėjai. Indėlį galima papildyti bet kada ir bet kokio dydžio suma - tai padaryti gali ne tik tėvai, įtėviai ar globėjai, bet ir bet kuris kitas pilnametis asmuo, žinantis tikslų indėlininko vardą, pavardę ir indėlio sąskaitos numerį.

Trumpiausias Vaiko indėlio terminas - vieneri metai (t.y. indėlis negali būti padėtas asmeniui, vyresniam nei 17 metų). Už indėlį mokamos metų trukmės terminuotojo indėlio palūkanos, plius 0,3 proc. papildomų palūkanų. Metinė palūkanų norma ir papildomai mokamos palūkanos kasmet bus tikslinamos - kiekvienais metais birželio mėnesio pirmąją dieną bankas nustatys naują palūkanų normą, kuri bus didesnė už tuo metu banke galiojančią metų trukmės terminuotojo indėlio palūkanų normą.

Pristatydamas Vaiko indėlį, Šiaulių bankas skelbia akciją: asmenims, lėšas į Vaiko indėlio sąskaitą pervedusiems iš Šiaulių banko sąskaitos, vienerius metus periodiniai mokėjimai bus atliekami nemokamai. Tai itin patogu, kadangi bankas automatiškai kliento nurodytu periodiškumu perves lėšas į Vaiko indėlio sąskaitą. Šio specialaus pasiūlymo sąlygos galioja iki  2009 m. gegužės 31 dienos.

Kaupkite vaikams su meile!