Šiaulių bankas prisistatė investuotojams

2007-09-18

Šiaulių bankas Vilniaus vertybinių popierių biržos (VVPB) surengtame listinguojamų bendrovių susitikime su investuotojais pristatė strategines savo veiklos kryptis ir planuojamas perspektyvas. Potencialūs investuotojai buvo supažindinti su banko finansiniais rodikliais, akcijų kurso dinamika, reitingais, planais ir plėtros galimybėmis.

Didelio investuotojų ir finansų rinkos specialistų susidomėjimo sulaukusiame pristatyme akcentuota, kad Šiaulių bankas ateityje ir toliau liks nuoseklus bei ištikimas prioritetinei savo veiklos krypčiai, t.y. skatins smulkiojo ir vidutinio verslo vystymąsi bei sieks gerinti verslo aplinką šalyje. Pasak Šiaulių banko valdybos pirmininko pavaduotojo Donato Savicko, pastaruoju metu bankas aktyviai stiprina kapitalo bazę, daug dėmesio skiria teritorinių padalinių tinklo plėtrai, intensyviai bendradarbiauja su užsienio partneriais.

Šiaulių banko akcijos Vilniaus vertybinių popierių biržos Oficialiajame prekybos sąraše kotiruojamos nuo 2006 m. gruodžio 11 d.. Šių metų liepos 2 d.  banko akcijos įtrauktos ir į Baltijos šalių vertybinių popierių rinkos prekybinį indeksą OMX Baltic 10 (OMXB 10).