Šiaulių bankas pripažintas patriotiškiausiu darbdaviu ir saugiausia darbo vieta

2012-03-12

Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakultetas, pasitikdamas pavasarį, į susitikimą pakvietė savo absolventus ir partnerius. Šio renginio metu Šiaulių bankas buvo apdovanotas nominacijomis „Patriotiškiausias  Šiaulių darbdavys“ ir „Saugiausia darbo vieta“.

Šiemet pirmą kartą Absolventų dienos proga pasveikinti ne tik absolventai, bet ir organizacijos. Joms įsteigtos šios nominacijos: „Patriotiškiausio Šiaulių darbdavio“, „Neribotų karjeros galimybių įmonės/organizacijos“ ir „Saugiausios  darbo vietos“. Šiaulių bankui atiteko net du iš trijų apdovanojimų - nominacija „Patriotiškiausias Šiaulių darbdavys“ skirta už tai, kad bankas įdarbino daugiausiai Socialinių mokslų fakulteto absolventų, o nominacija „Saugiausia darbo vieta“ - už tai, kad banke dirba daugiausiai ilgiausią darbo stažą turinčių  minėto fakulteto absolventų.

Susitikime taip pat apdovanoti bendruomeniškiausi, kūrybiškiausi, veržliausi ir atsakingiausi absolventai, kuriuos išrinko jų dėstytojai ir kolegos. Susirinkusiems pristatytas ir Alumnų klubo organizuojamas projektas „Absolventas+studentas=karjeros perspektyva’2012”. Šio projekto tikslas - motyvuoti, skatinti verslo administravimo, ekonomikos, viešojo administravimo studijų programų studentus gilintis į pasirinktos profesinės veiklos ypatumus, semiantis patirties iš absolventų.

Renginio idėjos iniciatoriai tiki, kad tokie universiteto, studentų ir verslo santykius stiprinantys susitikimai taps pavasario sutikimo tradicija. Šiaulių bankas apdovanojimus vertina kaip įpareigojimą, toliau atsakingai vystyti savo veiklą, didelį dėmesį skiriant darbuotojams.