Šiaulių bankas pradeda mokėti draudimo išmokas įmonėms

2011-12-13

Šiaulių bankas nuo gruodžio 14 d., trečiadienio, pradeda mokėti draudimo išmokas bankrutavusio banko „Snoras“ Šiaulių filialui priklausiusioms įmonėms - Šiaulių bankas pasirašė sutartį su valstybės įmone „Indėlių ir investicijų draudimas“, kuri pervedė lėšas apdraustiems verslo klientų indėliams kompensuoti.

Pinigus buvę banko „Snoras“ klientai galės gauti tiek į savo sąskaitas Šiaulių banke, tiek ir į savo sąskaitas kituose bankuose. Verslo klientai kreiptis dėl išmokų ir pradėti tvarkyti visus reikiamus dokumentus jau dabar gali visuose Šiaulių banko padaliniuose. Prašymus dėl kompensuojamų sumų galima pateikti ir per banko paslaugų internetu sistemą „SB linija“. Įmonės, kurios pageidauja lėšas gauti grynaisiais pinigais, turi atvykti į Šiaulių banko skyrius.

Pagal Indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymą banko „Snoras“ indėlininkams draudimo išmokos bus išmokamos iš Indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo fonde sukauptų lėšų:  juridiniams asmenims, kaip ir privatiems klientams, bus kompensuojama 100 proc. indėlio iki 100 tūkst. eurų,  t.y.  iki 345 280 litų.

„Verslo klientų sąrašus ir visus duomenis apie jiems priklausančias draudimo išmokas Šiaulių bankui yra pateikusi įmonė „Indėlių ir investicijų draudimas“. Įmones, turėjusias banko „Snoras“ Šiaulių filiale indėlių ar banko sąskaitose grynųjų pinigų, Šiaulių bankas kviečia užpildyti prašymus dėl išmokų, kad jos galėtų kuo greičiau pradėti disponuoti savo lėšomis ir sėkmingai toliau vykdyti veiklą. Visos draustos sumos juridiniams asmenims bus išmokėtos kiek įmanoma greičiau. Be to, esame pasirengę įmonėms pasiūlyti išskirtinių sąlygų tiek dėl kasdienių finansinių operacijų, tiek dėl verslo kreditavimo“, - sako Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, Šiaulių regiono vadovė Daiva Kiburienė. 

Įmones, kurių sąskaitos buvo tvarkomos banko „Snoras“ Šiaulių filiale, Šiaulių bankas kviečia kreiptis į bet kurį banko skyrių visoje Lietuvoje. 

Dokumentų, kuriuos įmonė turi pateikti Šiaulių bankui dėl draustų sumų išmokėjimo, sąrašas, prašymo forma bei banko skyrių sąrašas su kontaktais pateikti banko tinklalapyje www.sb.lt.


Šiaulių bankas savo veiklą orientuoja į smulkųjį ir vidutinį verslą bei finansinių paslaugų teikimą privatiems klientams. Bankas turi 52 teritorinius padalinius, kurie veikia visoje Lietuvoje. Didžiausias Šiaulių banko akcininkas - Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas (ERPB), kurį valdo 61 valstybė, Europos Sąjunga (ES) ir Europos investicijų bankas (EIB).