Šiaulių bankas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos nacionaline veteranų asociacija

2015-03-23

Lietuviško kapitalo akcinė bendrovė Šiaulių bankas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos nacionaline veteranų asociacija (LNVA).

Šiaulių bankas, veikdamas kaip socialinės veteranų integracijos į visuomenę projekto partneris, tarnybą atlikusiems darbingo amžiaus kariškiams siūlo tik jiems sukurtus specialius finansinius produktus, orientuotus į visavertę veteranų socialinę integraciją, integraciją į darbo rinką, verslumo skatinimą.

„Asociacijai ir jos nariams Šiaulių bankas pasiūlys kasdienius finansinius reikalus susitvarkyti gerokai pigiau ir taip sutaupyti lėšų. Mūsų banke taip pat visuomet laukiami ir planuojantys pradėti savo verslą – banko darbuojai suteiks visą reikiamą informaciją“, apie bendradarbiavimo galimybes kalbėjo sutartį pasirašęs Šiaulių banko Vilniaus regiono vadovas Rimvydas Mockus.

Toks LNVA bendradarbiavimas su finansinėmis institucijomis yra veteranų integracijos specialiosios programos karių, išeinančių į atsargą, penkerių metų integravimo programa (5MIP) dalis. Programą 5MIP asociacija vykdo kartu su LR Krašto apsaugos ministerija, kuri teikia nematerialinę pagalbą į visuomenę integruojant į atsargą išėjusius karius, siekiant išsaugoti jų įgytas kvalifikacijas bei gebėjimus.