Šiaulių bankas organizuoja seminarų ciklą „Parama verslo kūrimui ir plėtrai“

2009-11-04

Nuo š. m. lapkričio 9 d. iki gruodžio 15 d. Šiaulių bankas kartu su Ūkio ministerija, informaciniais centrais, verslo inkubatoriais bei įvairių miestų savivaldybėmis organizuoja seminarų ciklą verslininkams apie valstybės remiamų kreditinių linijų projektų finansavimą „Parama verslo kūrimui ir plėtrai“.

Verslui skirtų nemokamų seminarų metu verslininkai gaus visą išsamią informaciją apie valstybės remiamų kreditinių linijų finansavimą ne tik iš Šiaulių banko, bet ir iš Ūkio ministerijos, UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGOS), savivaldybių bei darbo biržos atstovų. Šiaulių bankas seminaro dalyvius supažindins su verslo finansavimo galimybėmis panaudojant valstybės remiamus kreditus, teikiamų kreditų lengvatinėmis sąlygomis, reikalavimais kreditams gauti. Kiti pranešėjai seminaruose plačiau papasakos apie verslo finansavimo galimybes panaudojant INVEGOS garantijas, taip pat bus pristatytas Vyriausybės vykdomas Ekonomikos skatinimo planas, aptarta savivaldybių parama verslo skatinimui. Darbo biržos atstovai verslininkams pristatys darbo biržos finansinę paramą, steigiant naujas darbo vietas.  

„Tokio pobūdžio seminarus bankas organizuoja jau nebe pirmą kartą. Pajutęs didžiulį verslininkų susidomėjimą valstybės remiamais kreditais, reikalingos ir naudingos informacijos apie verslo skatinimo programas bei verslo finansavimą trūkumą, bankas, organizuodamas šiuos seminarus, informuos verslo atstovus, kaip lengviau įsisavinti lėšas, naudotis teikiamomis valstybės lengvatomis“, - sakė Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotojas, verslo ir mažmeninės bankininkystės Vilniaus regiono vadovas Viktoras Budraitis.