Šiaulių bankas nustato naujas indėlių palūkanas

2009-03-13

Nuo š. m. kovo 16 d. Šiaulių bankas keičia indėlių palūkanų normas.

Atsižvelgdamas į pokyčius tarptautinėje ir šalies pinigų rinkose, bankas koreguoja indėlių palūkanų normas, t.y. pirmą kartą po ilgo laiko jas ne didina, o mažina.

Metinės indėlių palūkanų normos, priklausomai nuo termino, mažėja 0,4-1,9 proc.. Labiausiai mažėja palūkanos už trumpo termino indėlius. Už mėnesio trukmės terminuotuosius indėlius litais bankas moka 7 proc., už trijų mėnesių - 8,5 proc., už pusės metų - 9 proc. metinių palūkanų. Tuo tarpu už metų trukmės terminuotuosius indėlius palūkanos Šiaulių banke ir toliau išlieka patrauklios: metinės palūkanos už indėlius litais siekia 9,9 proc., eurais - 8 proc., JAV doleriais 4,4 proc..

Pasidėti terminuotuosius arba kaupiamuosius indėlius Šiaulių banko klientai gali ne tik atvykę į bet kurį banko padalinį, bet ir naudodamiesi banko paslaugų internetu sistema „SB linija“. Indėlininkams, pasidėjusiems indėlius internetu, mokamos 0,2 proc. didesnės metinės palūkanos už tuo metu galiojančias banke - už per „SB liniją“ padėtą metų trukmės terminuotąjį indėlį litais bankas šiuo metu moka 10,1 proc., už kaupiamąjį indėlį litais 9,8 proc. metinių palūkanų.

Didesnės palūkanos mokamos ir tiems klientams, kurie pasirenka ir kitą indėlių rūšį, t.y. terminuotuosius indėlius su mokėjimo kortele - įsigijus „Visa Electron“ arba „Maestro“ mokėjimo kortelę, už indėlį galima gauti taip pat 0,2 proc. didesnės palūkanos.

Didžiausias palūkanas - 10,5 proc. šiuo metu Šiaulių bankas moka už penkerių metų trukmės terminuotuosius indėlius su kintama palūkanų norma litais. Vaiko indėlio metinės palūkanos Šiaulių banke siekia 10,2 proc..

Visi Šiaulių banke laikomi klientų indėliai pagal Lietuvos Respublikos Indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymą yra apdrausti valstybės įmonėje „Indėlių ir investicijų draudimas“.