Šiaulių bankas mažina tipinius įkainius už komunalinių mokesčių priėmimą ir atlieka dalies kitų įkainių pakeitimus

2013-06-28

Šiaulių bankas, kurį laiką įmokoms už komunalinius mokesčius skelbęs akciją ir taikęs žemesnius įkainius, nuo 2013 m. liepos 1 d. šiuos mažesnius paslaugų įkainius patvirtina kaip tipinius įkainius.

Nuo šiol Šiaulių banko klientai bet kada per internetinės bankininkystės sistemą „SB linija“ susimokėti už komunalines paslaugas (dujas, vandenį, elektrą, šildymą, šiukšlių išvežimą ir kt. komunalines paslaugas) gali be jokio mokesčio.

Klientams, banko skyriuose atsiskaitantiems už komunalines paslaugas grynaisiais pinigais, iš sąskaitos banke arba iš mokėjimo kortelės sąskaitos, tipinis banko įkainis mažinamas daugiau kaip triskart – nuo 2,50 Lt iki 0,70 Lt. Įmokos už komunalinius mokesčius, priimamos pagal bendrąsias atsiskaitymo knygeles (kai viename knygelės lape nurodyta keletas paslaugų) taip pat klientams kainuos pigiau, t. y. 0,70 Lt. Anksčiau banko padaliniuose už šią paslaugą reikėjo mokėti 2,50 Lt komisinį mokestį. 0,70 Lt įkainis įsigalioja ir kitoms įmokoms už įvairias paslaugas, mokant Šiaulių banko mokėjimo kortele arba iš banko sąskaitos banko skyriuose bei atsiskaitant internetu per „SB liniją“.

Už komunalines paslaugas Šiaulių banke taip pat galima atsiskaityti tiesioginiu debetu, kai mokėtina suma nurašoma nuo kliento sąskaitos. Tokią paslaugą Šiaulių bankas siūlo nemokamai, jeigu paslaugų teikėjas yra sudaręs su banku tiesioginio debeto paslaugų teikimo sutartį. Paslaugų teikėjų sąrašą galite rasti čia.

Atsižvelgdamas į klientų poreikius, nuo liepos 1 d. Šiaulių bankas ilgina mokėjimo nurodymų litais į kitus Lietuvoje veikiančius bankus priėmimo laiką: paprastų mokėjimo nurodymų laikas pratęsiamas iki 14.30 val., skubių – iki 15.45 val.

Nuo 2013 m. liepos 1 d. pratęsiamas ir specialaus paslaugų paketo naujiems verslo klientams bei jų darbuotojams taikymas. Išskirtinės sąlygos bus taikomos iki 2013 m. gruodžio mėn. 31 d. – prašome kreiptis į artimiausią arba Jums patogiausią banko skyrių.

Taip pat informuojame, kad nuo 2013 m. rugpjūčio 30 d. už nurodymą pervesti lėšas į kitus Lietuvoje registruotus bankus, įmokėjus grynuosius pinigus, bus taikomas 5 Lt komisinis mokestis. Įvertinus skubių operacijų poreikį, pradedama teikti nauja paslauga – skubus mokėjimo nurodymas, įmokėjus grynuosius pinigus į kitus LR bankus. Šios paslaugos kaina bus 7 Lt.