Šiaulių bankas klientams teikia pažymas, reikalingas pajamų ir turto deklaravimui

2012-02-22

Šiaulių banko internetinėje paslaugų sistemoje SB linija klientai gali užsisakyti pažymas, reikalingas pildant 2011 metų gyventojų pajamų ir turto deklaracijas.

Apsilankius SB linijoje, spustelėjus meniu punktą Dokumentų užsakymas, galima užsisakyti pažymas apie turimus įsiskolinimus bankui, būsto kreditą ir sumokėtas palūkanas, grąžintą kreditą už studijas, išmokėtas palūkanas, taip pat pažymą dėl turto ir piniginių lėšų deklaravimo. Pageidaujantieji pažymas nemokamai gali gauti ir bet kuriame banko padalinyje - kreipiantis dėl pažymos, reikia pateikti asmens dokumentą.

Šiaulių banko klientai turto ir pajamų deklaracijas Valstybinei mokesčių inspekcijai prie LR finansų ministerijos(VMI) gali pateikti, naudodamiesi Elektroninio deklaravimo sistema, prie jos prisijungę per SB liniją. VMI, gavusi elektroniniu būdu užpildytą deklaraciją, atskiru pranešimu informuos klientą ir nurodys, ar deklaracija užpildyta teisingai, ar dar reikėtų ją tikslinti.

Primename, kad elektroninė deklaracija turi tokią pat juridinę galią kaip ir popieriuje užpildyta deklaracija, tad naudojantis elektroninės bankininkystės paslaugomis, deklaracijas galima pateikti greičiau ir patogiau - bet kuriuo paros metu, taip pat ir nebūnant Lietuvoje.

Pajamas deklaruojantys gyventojai 2011 m. pajamų mokesčio deklaracijas VMI turi pateikti iki 2012 m. gegužės 2 d.