Šiaulių bankas klientams jau teikia pažymas pajamų ir turto deklaravimui

2013-03-21

Gerbiamieji klientai,

informuojame Jus, kad Šiaulių banko internetinėje paslaugų sistemoje „SB linija“ galima užsisakyti pažymas, reikalingas pildant 2012 metų gyventojų pajamų ir turto deklaracijas. Prisiregistravę „SB linijoje“ ir spustelėję meniu punktą „Dokumentų užsakymas“, galite užsisakykite pažymas apie turimus įsiskolinimus bankui, būsto kreditą ir sumokėtas palūkanas, grąžintą kreditą už studijas, išmokėtas palūkanas, taip pat pažymą dėl turto ir piniginių lėšų deklaravimo.

Jei pageidaujate reikalingą pažymą gauti banko skyriuje, kviečiame atvykti į bet kurį Šiaulių banko padalinį ir banko darbuotojui pateikti savo galiojantį asmens dokumentą - pažymą Jums bus išduota nemokamai.

Buvę Ūkio banko klientai (fiziniai ir juridiniai asmenys rezidentai) internetinėje bankininkystės sistemoje „Eta bankas“ taip pat jau gali susiformuoti pažymas pajamų ir / ar turto deklaravimui už 2012 metus („Eta banko“ meniu punkte „Informacija“ - „Kitos paslaugos“ - „Deklaravimas“).

Šios paslaugos teikimas banko skyriuose buvusiems Ūkio banko klientams bus atnaujintas artimiausiu metu.

Už pažymose pateiktų duomenų turinį bei teisingumą Šiaulių bankas neatsako. Klientai, kuriems kyla neaiškumų, gali kreiptis į AB Ūkio banką, tel. 8 800 60 300, +370 37 787 606 (skambinant iš užsienio).

Primename, kad pajamas deklaruojantys gyventojai 2012 m. pajamų mokesčio deklaracijas Valstybinei mokesčių inspekcijai turi pateikti iki 2013 m. gegužės 2 d.