Šiaulių bankas klientams jau teikia pažymas pajamoms ir turtui deklaruoti

2016-03-30

Gerbiamieji klientai,

informuojame Jus, kad Šiaulių banko internetinės bankininkystės sistemoje „SB linija“ jau galite susiformuoti pažymą, kurios reikia pildant 2015 metų gyventojų pajamų ir turto deklaracijas. Nuo šiol suteikiama galimybė pasirengti vieną bendrą pažymą su visais reikiamais duomenimis.

Norėdami susiformuoti šią pažymą, „SB linijoje“ pasirinkite meniu punktą „Informacija“ —> „Dokumentų užsakymas“ —> „Pažyma metinei pajamų ir turto deklaracijoms“ ir paspauskite mygtuką „Užsakyti“.

Buvę banko AB banko „Finasta“ ir AB finansų maklerio įmonės „Finasta“ klientai šią pažymą „SB linijoje“ gali rasti pasirinkę meniu punktą „Finastos klientams“ —> „Deklaracijų pažymos“.

Reikiamą pažymą taip pat galite gauti atvykę į pageidaujamą Šiaulių banko padalinį. Šiuo atveju banko darbuotojui reikia pateikti galiojantį savo asmens tapatybės dokumentą – pasą arba asmens tapatybės kortelę. Pažyma gyventojų turtui ir pajamoms deklaruoti išduodama nemokamai.

Primename, kad pajamas deklaruojantys gyventojai 2015 m. pajamų mokesčio deklaracijas Valstybinei mokesčių inspekcijai turi pateikti iki 2016 m. gegužės 1 d.

AB Šiaulių bankas