Šiaulių bankas kartu su partneriais organizuoja seminarų ciklą verslininkams

2009-05-20

Š. m. gegužės 22-27 dienomis šešiuose Lietuvos miestuose Šiaulių bankas kartu su LR ūkio ministerija ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) organizuoja nemokamą seminarų ciklą verslininkams „Verslo skatinimo galimybės“.

Aktualia verslininkams tema organizuojami seminarai vyks Šiauliuose, Plungėje, Panevėžyje, Kaune, Alytuje bei Marijampolėje.

„Organizuojamų seminarų tikslas - skleisti verslui skirtų lengvatų informaciją ne tik didžiuosiuose, bet ir mažesniuose Lietuvos miestuose. Tikimės, kad verslininkai aktyviai dalyvaus bei domėsis šiomis dienomis verslui neišvengiamai reikalinga finansine pagalba, jos panaudojimo galimybėmis“, - sakė Šiaulių banko verslo ir mažmeninės bankininkystės Vilniaus regiono vadovas Viktoras Budraitis.  

Seminarų metu bus aptartos ekonomikos skatinimo priemonės bei verslo finansavimo galimybės. Šiaulių banko atstovai verslininkus supažindins su verslo finansavimo galimybėmis, panaudojant valstybės remiamus mažus kreditus.

Seminaruose taip pat dalyvaus savivaldybių atstovai, kurie pristatys verslo skatinimo programoms skirtas lėšas, jų panaudojimo galimybes.
 
Seminarai vyks:
2009 m. gegužės 21 d. 11.00 val. Panevėžio pramonės ir prekybos rūmuose;
2009 m. gegužės 21 d. 15.00 val. VšĮ Verslininkų namuose, Kaune
2009 m. gegužės 22 d. 15.00 val. VšĮ Šiaulių verslo inkubatoriuje;
2009 m. gegužės 22 d. 11.00 val. VšĮ Plungės turizmo ir verslo informaciniame centre.