Šiaulių bankas įteikė prizą už geriausios idėjos miestui projektą

2009-07-02

Šiaulių kolegijoje, š. m. liepos 2 d., diplomų įteikimo proga, Šiaulių bankas „Už geriausią projektą Šiaulių miestui ir verslui“ geriausios idėjos autorei įteikė mokėjimo kortelę su paskatinamąja 2 000 Lt premija, kurią įsteigė Šiaulių miesto savivaldybė, Šiaulių pramonininkų asociacija ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Konkursui „Už geriausią projektą Šiaulių miestui ir verslui“ buvo pateikta 11 studentų paraiškų. Geriausios idėjos autorė - Šiaulių kolegijos turizmo administracijos absolventė, Evelina Gudavičiūtė. E. Gudavičiūtė pristatė projektą „Sužinok apie Šiaulius pats“ ir pelnė minėtą 2 000 Lt premiją. Tai ne pirmasis studentės laimėjimas, praeitais metais E. Gudavičiūtė už projektą „Šiaulių miesto vandens telkinių rekreacinių teritorijų patrauklumo didinimas“ taip pat gavo paskatinamąjį prizą.

„Skatindami jaunimą kurti verslias idėjas - kuriame verslią, perspektyvią visuomenę. Tikiu, kad projektas „Sužinok apie Šiaulius pats“ nebus tik nepanaudota gera idėja, bet taps puikiu gidu Šiaulių miesto svečiams, patiems miestiečiams “, - sakė Šiaulių banko verslo plėtros tarnybos vadovas Jonas Bartkus, kuris ir įteikė Šiaulių banko mokėjimo kortelę.

Konkursą „Geriausias projektas Šiaulių miestui ir verslui“ ketvirtus metus organizuoja Šiaulių miesto savivaldybė, Šiaulių pramonininkų asociacija ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Šiaulių bankas nuo 2005 m. yra generalinis šio konkurso rėmėjas.