Šiaulių bankas įsteigė „Optimalaus pasirinkimo“ nominaciją praktiškiausiam metų automobiliui

2015-11-05

Šiaulių bankas, lapkričio mėnesį startavusio tradicinio konkurso „Metų automobilis 2016"  partneris, šiemet renka praktiškiausią automobilį, įsteigdamas nominaciją „Optimalus pasirinkimas“ – dėl naujos  Šiaulių banko nominacijos rungiasi aštuoni automobiliai.

„Patikimas, patogus, saugus ir ekonomiškas – tai vienos iš svarbiausių savybių renkantis automobilį, nes jos kuria didžiausią vertę automobiliui. Įsteigėme „Optimalaus pasirinkimo“ nominaciją ir tiems, kurie kitais metais išsimokėtinai pirks ją laimėjusį automobilį, pasiūlysime geresnes lizingo sutarties sąlygas. Šia nominacija siekiame atkreipti dėmesį į tai, kad įsigyti būtent praktišką automobilį ir naudotis jo privalumais gali daugybė šalies šeimų ir smulkiųjų bei vidutinių įmonių darbuotojų“, – sako Šiaulių banko Verslo plėtros tarnybos vadovo pavaduotojas, Finansavimo paslaugų vystymo departamento direktorius Mindaugas Rudys.

Iš trisdešimt aštuonių naujų automobilių, dalyvaujančių konkurse, kandidatus tapti praktiškiausiu automobiliu Šiaulių bankas rinko ypač atidžiai. Rungtis dėl „Optimalaus pasirinkimo“ titulo buvo išsirinkti aštuonių markių automobiliai: „Fiat 500“, “Hyundai i20“, „Honda Jazz“, „Mazda CX-3“, „Opel Astra“, „Peugeot 208“, „SsangYong Tivoli“, „Suzuki Vitaro“. Nugalėtojas bus paskelbtas gruodžio 5 d. Vilniaus Belmonto pramogų ir poilsio parke vyksiančiame konkurso baigiamajame renginyje.

Siekdamas suteikti Lietuvos gyventojams ir verslui galimybę įsigyti praktiškus, ekonomiškus ir patogius automobilius, kurių kainos ir kokybės santykis yra optimalus, Šiaulių bankas visus ateinančius 2016 metus taikys itin palankias lizingo sąlygas perkantiems ne tik konkurso „Metų automobilis 2016“ nugalėtoją, bet ir nominacijos „Optimalus pasirinkimas“ laureatą - lizingo sutartims nebus taikomas administravimo mokestis.

Geresnes lizingo sąlygas bankas siūlys ir finaliniam „Metų automobilio 2016“ septintukui. Be to, lizingo būdu įsigyjant bet kurį naują automobilį, Šiaulių bankas vienintelis Lietuvoje siūlo galimybę sudaryti sutartį automobilio pardavimo vietoje, o Šiaulių banko lizingo sistema veikia be poilsio dienų.

Šiaulių bankas kviečia banko „Facebook“ paskyroje balsuoti už automobilį, vertą gauti „Optimalaus pasirinkimo“ titulą: https://lt-lt.facebook.com/siauliubankas/

E. Babelio nuotraukos