Šiaulių bankas išmokės draudimo išmokas bankrutavusio banko „Snoras“ Šiaulių filialui priklausiusioms įmonėms

2011-11-28

Valstybės įmonė „Indėlių ir investicijų draudimas" juridiniams asmenims, buvusiems banko „Snoras" Šiaulių filialo klientams, draudimo išmokas išmokėti pasirinko Šiaulių banką. 

Juridiniams asmenims, kaip ir privatiems klientams, bus kompensuojama 100 proc. indėlio iki 100 tūkst. eurų, atitinkamai nacionaline valiuta - iki 345 280 litų.

Juridiniams asmenims draudimo išmokos kitose apskrityse bus mokamos šiuose bankuose: Vilniaus apskrityje - AB SEB bankas, Kauno - AB Ūkio bankas, Klaipėdos - Danske bankas, Panevėžio - Nordea bankas, Alytaus ir Marijampolės - AB bankas „Swedbank“, Telšių ir Utenos apskrityse - AB DNB bankas, Tauragės apskrityje - UAB Medicinos bankas.

Lietuvos banko valdybos nario Audriaus Misevičiaus teigimu, indėlininkams šiuo metu nereikia imtis jokių veiksmų, t. y. niekur nereikia kreiptis. Visus duomenis apie tai bankams artimiausiu metu perduos „Indėlių ir investicijų draudimas“.  

Šiuo metu tarp valstybės įmonės „Indėlių ir investicijų draudimas“ ir bankų yra derinami visi reikalingi su sklandžiu išmokų mokėjimu susiję pasirengimo darbai (indėlininkų sąrašų sudarymas, duomenų patikslinimas, informacinių sistemų parengimas ir kiti darbai).

Apie išmokėjimo tvarką bankai ir valstybės įmonė „Indėlių ir investicijų draudimas“ paskelbs viešai.

Galimybė disponuoti lėšomis bus sudaryta iki metų pabaigos.