Šiaulių bankas įsijungia į LNK „Gerumo dieną"

2009-03-18

Šiaulių bankas antrą kartą prisideda prie kasmetinės LNK organizuojamos labdaros akcijos „Gerumo diena“.

Banko klientams suteikiama galimybė paremti šios kilnios akcijos idėją, aukojant lėšas per banko paslaugų internetu sistemą „SB linija“.

Šiemet LNK „Gerumo diena“ antrus metus iš eilės skirta kovai su vėžiu, pikčiausia ir klastingiausia šių laikų liga, kuriai veiksmingiausias priešnuodis - ankstyvas diagnozavimas. Tam Lietuvos ligoninėse reikalinga pati naujausia aparatūra, kuriai įsigyti prašoma visų Lietuvos žmonių pagalbos.

Pirmą kartą „Gerumo dienos“ istorijoje lėšos, surinktos labdaros telemaratono metu, bus skirtos net keturioms gydymo įstaigoms: Vilniaus universiteto onkologijos institutui,  Vilniaus universiteto vaikų ligoninei, Kauno medicinos universiteto klinikai ir Klaipėdos universitetinei ligoninei. „Gerumo dienos“ metu bus įteikti devyni „Gerumo sparnai“ - tradiciškai jie atiteks žmonėms, kurie stengiasi, kad pasaulis būtų šviesesnis, šiltesnis, mielesnis, žmonėms, kurie dalinasi gerumu su tais, kam jo labiausiai reikia.

„Visų mūsų bendros pastangos, suvienytos kilniam tikslui, ir aktyvi veikla žmonėms, sergantiems vėžiu, gali padėti kovoti su šia pikta liga, nepasiduoti, neprarasti vilties ir palengvinti tolesnį sergančiųjų gyvenimą. Džiaugiamės galėdami kartu su savo klientais nors šiek tiek pagelbėti ligoniams, kamuojamiems onkologinio skausmo, ir paaukoti pinigų jų gydymui“, - sakė Šiaulių banko verslo plėtros tarnybos vadovas Jonas Bartkus.

Kovo 22-ąją, tiesioginį keturių valandų labdaros telemaratoną „Gerumo diena“, transliuos LNK televizija. Internetinės bankininkystės pagalba žmonės aukoti pinigus gali ne tik tiesioginės transliacijos metu, bet ir keletą dienų prieš ir po renginio, t.y. kovo 16-24 dienomis.

Aukoti labai paprasta: LNK tinklalapyje, įrašykite norimą paaukoti sumą, pasirinkite atsiskaitymą per Šiaulių banką ir paspauskite mygtuką „Aukoti“. Jūs būsite nukreipti į banko svetainę - čia, įvedę savo identifikavimo duomenis, galėsite saugiai paaukoti pinigus, kurie pateks į „Gerumo dienos“ sąskaitas. Pinigų pervedimas nemokamas.

Iš viso per anksčiau LNK organizuotas šešias „Gerumo dienas“ žiūrovai suaukojo 6,5 mln. litų.