Šiaulių bankas: ir toliau dirbame sklandžiai

2013-02-12

Lietuvos banko sprendimas laikinai apriboti Ūkio banko veiklą ir skirti laikinąjį administratorių su Šiaulių banku nesusijęs ir neturi įtakos banko ir banko grupės veiklai.

Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (ERPB) bei Lietuvos investuotojų valdomas Šiaulių bankas toliau veikia stabiliai, sklandžiai vykdo įsipareigojimus savo klientams, dirba pelningai ir yra saugus bankas. Pagrindiniai principai, kuriais vadovaujasi Šiaulių bankas ir kiekvienas darbuotojas, yra sąžiningumas ir atsakomybė, pagarba klientams.

Šiaulių bankas vykdo Lietuvos banko nustatytus normatyvus, atsakingai vadovaujasi Lietuvos Respublikos įstatymais ir kitais teisės aktais. Didžiausio Šiaulių banko akcininko - ERPB nuolatinis dalyvavimas banko procesuose leidžia užtikrinti aukštą veiklos skaidrumą. 

Šiaulių bankas atsakingai patvirtina, kad dėl pokyčių Ūkio banke Šiaulių banko klientai nepatogumų neturės - visi banko skyriai dirba įprasta tvarka, banko operacijos vykdomos be jokių apribojimų, finansinės paslaugos teikiamos ir atsiskaitymai vyksta be sutrikimų. Vis banko klientai gali laisvai disponuoti savo lėšomis bei indėliais.

Kilus klausimams, Šiaulių banko klientai visada gali skambinti klientų telefonu 1813.