Šiaulių bankas indėlius priima su didesnėmis palūkanomis

2007-07-09

Nuo liepos 9 d. Šiaulių bankas klientams, padėjusiems terminuotuosius ir kaupiamuosius indėlius bei terminuotuosius indėlius su kintama palūkanų norma, moka didesnes palūkanas. Už indėlius litais ir eurais, priklausomai nuo indėlio termino, palūkanos padidintos iki 0,3 procentinio punkto nei buvo anksčiau.

Maksimali terminuotojo indėlio palūkanų norma už metų trukmės indėlį eurais arba litais dabar siekia 4,6 proc.. Tačiau jeigu klientas, padėdamas šį indėlį metams, įsigys „Visa Electron“ arba „Maestro“ mokėjimo kortelę, bankas jam pasiūlys dar didesnes - 4,8 proc. metines palūkanas. Už penkerių metų terminuotąjį indėlį su kintama palūkanų norma nustatytos 4,9 proc. metinės palūkanos. Kaupiamųjų metų trukmės indėlių metinė palūkanų norma vidurvasarį šoktelėjo iki 4,3 proc..

Sutartis dėl terminuotųjų ir kaupiamųjų indėlių Šiaulių banko klientai gali sudaryti ir naudodamiesi banko internetu paslaugų sistema „SB linija“ - tokiu būdu jie turi galimybę gauti 0,1 proc. didesnes palūkanas nei nurodyta standartinėje palūkanų lentelėje.

Reaguodamas į bendras tendencijas finansų rinkoje ir atsižvelgdamas į taupyti pageidaujančių klientų poreikius, Šiaulių bankas indėlių palūkanas šiemet koreguoja trečią kartą.

Įpusėjus šiems metams, Šiaulių banke klientai laikė 1,1 mlrd. litų indėlių. Per pastaruosius metus gyventojų bankui patikėtos santaupos išaugo daugiau kaip trečdaliu.