Šiaulių bankas indėlininkams dovanos dar vieną „Auksinių skrynią“

2012-03-01

Nuo š. m. kovo 1 d. Šiaulių bankas, pasitikdamas kalendorinį pavasarį, indėlininkus kviečia dalyvauti pavasarinėje indėlių akcijoje ir laimėti „Auksinių skrynią“, kurios prizinis fondas gali siekti net 50 tūkst. litų.  Akcija tęsis beveik keturis mėnesius.

„Pernai pirmąkart organizuota indėlių akcija „Laimėkite Auksinių skrynia“ sulaukė didelio klientų dėmesio, daug teigiamų atsiliepimų, tad nusprendėme ją tęsti“, - sako Arūnas Užupis, Šiaulių banko Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovas. - Indėlininkams siūlome ne tik racionaliai ir saugiai taupyti savo lėšas, pasirinkus Šiaulių banką, bet ir pretenduoti į solidžius akcijos laimėjimus:  pagrindinį prizą - 10 tūkst. litų, ir iki dviejų šimtų papildomų prizų po 200 litų“.

Prizinį akcijos fondą bankas kaupia iš savo lėšų - kuo daugiau akcijos metu klientai pasidės terminuotųjų indėlių, tuo didesnis bus prizinis fondas. Prognozuojama, kad jis gali siekti 50 tūkstančių litų.

Indėlių akcijoje dalyvauti gali visi privatūs asmenys, Šiaulių banko skyriuose ar per banko internetinės bankininkystės sistemą „SB linija“ pasidėję terminuotuosius indėlius litais arba eurais 6 mėnesiams ir ilgesniam laikotarpiui arba pratęsę indėlių sutartis minėtam laikotarpiui.

„Simboliška, kad kasdien ilgėjant šviesiajam paros metui, pilnės ir Šiaulių banko „Auksinių skrynia“. Akcijos laimėtojus paskelbsime po Joninių, vasaros saulėgrįžos šventės“, - sako A. Užupis.

Informacija apie pilnėjančią skrynios prizinį fondą visą akcijos laikotarpį bus skelbiama specialiuose „Auksinių skrynios“ stenduose visuose Šiaulių banko skyriuose, taip pat banko tinklalapyje. Didžiojo akcijos prizo ir papildomų prizų laimėtojai bus išaiškinti atsitiktinės kompiuterinės atrankos būdu.

Šiaulių bankas prieš keletą mėnesių, 2011 m. prieš šv. Kalėdas, išdalino pirmosios „ Auksinių skrynios“ prizus. Didysis prizas atiteko Šiaulių rajono gyventojai, o papildomus prizus pasidalino 125 Šiaulių banko klientai iš visos Lietuvos.