Šiaulių bankas - ilgametis „Jūros šventės“ partneris

2007-07-27

Septynis dešimtmečius švenčiama „Jūros šventė“ - jau neatskiriama ne tik Klaipėdos miesto, bet ir visos Lietuvos kultūrinio gyvenimo dalis. Šiaulių bankas, prieš vienuolika metų žengęs pirmuosius žingsnius uostamiestyje, šiandien turi tvirtas pozicijas verslo bendruomenėje.

Pasak Šiaulių banko Klaipėdos filialo direktorės Sigitos Kolakauskienės, daugelį metų finansiškai talkinęs organizuojant „Jūros šventę“, šiemet bankas tapo šventės „auksiniu rėmėju“.

Kaip iš gausybės rago pasipilantys „Jūros šventės“ renginiai jos dalyvius ir žiūrovus visada stebina savo įvairove bei kūrybiniais sprendimais. Šiemet  gimtadienį švenčiantis miestas taip pat turi netradicinį projektą - Jono kalnelio saloje VšĮ „Tarptautinis kultūros ir meno centras“ organizuoja tarptautinį smėlio skulptūrų festivalį, kuriame dalyvauja 10 profesionalių skulptorių komandų iš įvairių pasaulio šalių - iš Suomijos, Italijos, Austrijos, Bulagrijos, Rusijos, Lenkijos, Ukrainos.

Smėlio skulptūrų paroda lankytojus stebins netikėtais ir unikaliais smėlio bei vandens statiniais. Smėlyje iškils ir Šiaulių banko logotipas, iki šiol matytas tik popieriuje, audinyje, stikle, metale... Specialų iš smėlio „išgautą“ erdvinį Šiaulių banko logotipą bei kitus smėlėtus šedevrus visi klaipėdiečiai bei miesto svečiai galės apžiūrėti ne tik per Klaipėdos miesto gimtadienio fiestą, bet iki pat šiltojo metų sezono pabaigos, t.y.  rugsėjo 19-osios. Pastatytas skulptūras vertins garsūs Klaipėdos meno ir kultūros žmonės, profesionalūs skulptoriai.

Šiaulių bankas sveikina uostamiesčio gyventojus ir visus miesto svečius su gražia, visos Lietuvos mylima „Jūros švente“ bei linki Klaipėdai gero vėjo visus metus!