Šiaulių bankas finansuos naujų AB „Lietkabelis“ technologijų įsigijimą

2011-03-24

Šiaulių bankas pasirašė kreditavimo sutartį su viena didžiausių įmonių Panevėžyje - akcine bendrove „Lietkabelis“.

Izoliuotų elektros laidų ir kabelių gamyba užsiimanti bendrovė „Lietkabelis“, rinkoje dirbanti jau daugiau kaip penkiasdešimt metų, gautas lėšas naudos kreditiniams įsiskolinimams dengti ir naujoms investicijoms į modernią, pilnai automatizuotą instaliacinių laidų gamybos liniją. Įdiegti novatoriški įrengimai bendrovei užtikrins galimybę naudoti aukštesnius reikalavimus atitinkančias medžiagas ir gaminti kokybiškai naują produkciją. Šiaulių banko suteiktas kreditas leis Panevėžio bendrovei sustiprinti kaštų ir pinigų srautų efektyvumą, išplėsti vykdomą veiklą, padidinti darbo našumą ir įmonės konkurencingumą.

„Šalies ūkis įgauna energijos, tačiau viena opiausių verslo problemų išlieka apyvartinių lėšų trūkumas. Mes nuolat domimės besikeičiančiais klientų poreikiais, dirbame lanksčiai ir siekiame ilgalaikės partnerystės su klientais. Esame lietuviškas bankas, todėl palankios verslo aplinkos kūrimas lietuviškoms įmonėms, jų gyvybingumo palaikymas ir skatinimas - tai vienas iš mūsų pagrindinių uždavinių“, - teigia Šiaulių banko administracijos vadovo pavaduotoja, Šiaulių regiono vadovė Daiva Kiburienė.

„Iki šiol dirbome su trimis užsienio kapitalo finansų institucijomis. Tačiau Šiaulių bankui pasiūlius lankstų refinansavimo mechanizmą, kitus aktualius ir naudingus finansinius sprendimus, įžvelgėme puikias galimybes mūsų bendrovės strateginiam planui įgyvendinti - plėsti verslo galimybes ir rinkai teikti tik aukštos kokybės gaminius. Bankinės procedūros dėl kredito gavimo nesukėlė jokių sunkumų“, - sako AB „Lietkabelis“ generalinis direktorius Sigitas Gailiūnas.

2011 m. pradžioje Šiaulių bankas valdė beveik 1,7 mlrd. litų kreditų portfelį, kuris per praėjusius metus padidėjo 3,2 proc., kai tuo tarpu viso Lietuvos bankinio sektoriaus paskolų portfelis per tą patį laikotarpį mažėjo 5,2 proc.