Šiaulių bankas: esame skaidrūs, atviri, sąžiningi

2011-11-18

Įvykiai, susiję su banku „Snoras“, šalies gyventojams sukėlė susirūpinimą. Šiaulių bankas atsakingai tvirtina, kad banko veikla su šiais įvykiais visiškai nesusijusi - bankas toliau dirba stabiliai ir patikimai.

Pagrindinis Šiaulių banko akcininkas yra solidi tarptautinė finansų institucija - Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas, kurio nuolatinis dalyvavimas banko procesuose užtikrina aukštą veiklos skaidrumą. Be to, Šiaulių banko veiklą nuolat tikrina, prižiūri ir audituoja Lietuvos bankas bei kitos atsakingos institucijos, bankas nuolat visuomenei skelbia informaciją apie savo veiklos rezultatus ir finansinę būklę.

Šiaulių bankas vertina santykius su klientais, gerbia jų pasitikėjimą. Bankas užtikrina, kad banko mokėjimo sistemos funkcionuoja patikimai, atsiskaitymai vyksta be jokių sutrikimų, banko padaliniai dirba sklandžiai.

Bankas sulaukia nemažai ir naujų klientų, kurie nori atsidaryti sąskaitas, kad gautų atlyginimus, pensijas. Visus - ir esamus, ir naujus klientus - stengiamės aptarnauti dėmesingai, kuo aiškiau atsakyti į klausimus ir operatyviai suteikti paslaugas, kad klientai galėtų greičiau tvarkyti savo finansinius reikalus.

Kilus bet kokiems klausimams, maloniai kviečiame gyventojus ir verslo atstovus susisiekti su Šiaulių banko darbuotojais,kurie mielai paaiškins ir atsakys į visus rūpimus klausimus.