Šiaulių bankas duris atvėrė Šilalėje

2014-04-14

Šiaulių bankas š. m. balandžio 14 d. naują klientų aptarnavimo skyrių atidarė jau 39 mieste – nuo šiol Šiaulių banko paslaugomis naudotis gali ir Šilalės gyventojai bei verslo įmonės.

Šilalės klientų aptarnavimo skyriuje klientams teikiamos visos įprastos banko paslaugos – jie gali sudaryti įvairių rūšių indėlių sutartis, pasikeisti valiutą, susimokėti komunalinius mokesčius ar kitas įmokas, įsigyti mokėjimo kortelę, atsidaryti banko sąskaitą, pasitarti įvairiais finansų klausimais.

Skyriaus Šilalėje atidarymo proga privatiems klientams organizuojama speciali akcija. Iki šių metų pabaigos Šilalės klientų aptarnavimo skyriuje klientai visus šiuos metus gali nemokamai įsigyti debetinę mokėjimo kortelę, o pageidaujantys iš Šiaulių banko mokėjimo kortelės išsigryninti lėšas bankomatuose, tai gali padaryti naudodamiesi kitų bankų bankomatais – už šią paslaugą Šilalėje taikomas mažesnis, tik 1 lito komisinis mokestis.

Klientai iš Šilalės ir aplinkinių gyvenviečių naujame skyriuje galės pigiau susimokėti mokesčius, nes atsiskaitant už komunalinius mokesčius ir kitas įmokas iki š. m. liepos 1 d. jiems bus taikomas tik 0,50 Lt įkainis. Beje, naudojantis internetinės bankininkystės sistema „SB linija“ visi Šiaulių banko klientai komunalinius mokesčius susimokėti gali ne tik greitai ir patogiai, bet ir nemokamai.

Naujame Šiaulių banko skyriuje, įsikūrusiame adresu Basanavičiaus g. 21 („IKI“ prekybos centro patalpose), klientai laukiami darbo dienomis, t y. pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 val. iki 18 val.

Maloniai kviečiame Jus apsilankyti!