Šiaulių bankas dalyvauja projekte „BendraSaskaita.lt“

2008-02-11

Šiaulių bankas prisijungė prie Kaune diegiamos optimizuotos mokesčių mokėjimo sistemos „BendraSaskaita.lt“.

„Prisidedame prie iniciatyvaus ir šiuolaikiško projekto, kuris, kaip tikimės, padės Kauno gyventojams, atsiskaitant už komunalines ir kitas paslaugas, sutaupyti ne tik lėšas, bet ir savo brangų laiką“, - sako prie projekto „BendraSaskaita.lt“ prisijungusio Šiaulių banko marketingo ir ryšių su visuomene departamento direktorė Daiva Grikšienė.

Kauno gyventojai „Bendrą sąskaitą“ galės apmokėti Šiaulių banko skyriuose ir filialuose bei naudodamiesi internetinės bankininkystės sistema „SB linija“.

„Kauno gyventojų susidomėjimas projektu auga, taip pat su kiekviena diena daugėja vartotojų, pasirinkusių „Bendros sąskaitos“ paslaugą. Siekiame, kad mūsų siūloma mokėjimo sistema būtų kuo patogesnė klientams, todėl nuolat didiname atsiskaitymo vietų skaičių. Tai įrodo jau septintas prie projekto prisijungęs komercinis Lietuvos bankas“, - sako projektą „BendraSaskaita.lt“ plėtojančios bendrovės „Aservis“ generalinis direktorius Gintaras Gaigalas.

Remiantis projekto „Bendrasaskaita.lt“ organizatorių skaičiavimu, per mėnesį vienas namų ūkis Kaune gauna iki 10 sąskaitų, už kurių apmokėjimą atsiskaitymo punkte tenka papildomai mokėti po 1-4 litus. Įdiegus naująją mokesčių surinkimo sistemą, gyventojai kiekvieną mėnesį galėtų sutaupyti iki 30 litų. Už komunalines ir kitas paslaugas, mokėdami „Bendra sąskaita“, Kauno gyventojai kasmet sutaupytų iki 12 mln. litų.

Gyventojams pateikiamoje „Bendroje sąskaitoje“ galima atsiskaityti už bendrovių UAB „Kauno vandenys“, UAB „Namų priežiūros centras“, UAB „Kauno švara“, UAB „Mikrovisata“, UAB „Init“, AB „City service“, UAB „Žaidas“, VšĮ „Teleradijo kompanija Hansa“ gyventojams suteiktas paslaugas.

Iki 2009 m. analogiška mokesčių mokėjimo sistema planuojama įdiegti ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.