Šiaulių bankas atnaujina savo informacinę sistemą – savaitgalį nedirbs banko skyriai ir neveiks „SB linija“

2013-10-09

Gerbiamieji klientai,

š. m. spalio 12-13 dienomis (šeštadienį ir sekmadienį) dėl vykdomų Šiaulių banko informacinės sistemos atnaujinimo darbų laikinai nebus teikiamos Šiaulių banko paslaugos visuose banko skyriuose – banko paslaugų teikimas bus atnaujintas spalio 14-ąją, pirmadienį. Šį savaitgalį, nuo spalio 12 d. 00 val. iki spalio 13 d. 14 val., taip pat neveiks ir banko internetinės bankininkystės sistema „SB linija“. Atkreipiame dėmesį, kad „Eta bankas“ veiks kaip įprastai.

Minėtomis dienomis naudotis Šiaulių banko mokėjimo kortelėmis, atsiskaityti jomis visose prekybos bei paslaugų vietose, išsigryninti pinigų bankomatuose bus galima įprasta tvarka.

Kad nepatirtumėte laikinų nepatogumų dėl vykdomų suplanuotų sistemos modernizavimo darbų, jeigu yra būtinybė, visas reikiamas finansines operacijas Šiaulių banko skyriuose ir per „SB liniją“ kviečiame atlikti iš anksto.

Bankas atsiprašo dėl galimų nepatogumų ir prašo, iškilus klausimams, kreiptis telefonais: 1813, 8 800 10007, iš užsienio – tel. +370 37 395 532. Klientų informavimo linija šį šeštadienį ir sekmadienį veiks nuo 9.00 val. iki 18.00 val.

Taip pat papildomai atkreipiame dėmesį buvusių Ūkio banko klientų.

Artimiausiu metu Šiaulių bankas pradės sąskaitų perkėlimo darbus iš buvusios Ūkio banko informacinės sistemos į Šiaulių banko informacinę sistemą. Sąskaitų perkėlimo procesas vyks keliais etapais, klientai apie konkrečius pakeitimus bus informuojami individualiai per elektroninės bankininkystės sistemą ar el. paštu.

Buvusiems Ūkio banko klientams, neturintiems banko sąskaitos Šiaulių banke, rekomenduojame ją atsidaryti internetu – prašymą dėl banko sąskaitos atidarymo Šiaulių banke klientai gali pateikti per „Eta banko“ sistemą. Norint pasirašyti sutartį dėl naudojimosi „SB linija“ ar kt., klientai kviečiami atvykti į jiems artimiausią ar patogiausią banko skyrių ir užpildyti reikiamus dokumentus (su savimi prašome turėti asmens dokumentą).