Šiaulių bankas atidarė anksčiausiai pradedantį dirbti banko skyrių

2012-12-18

Moderniame Gariūnų turgavietės paviljone klientams duris atvėrė jau 56 Šiaulių banko teritorinis padalinys - Gariūnų turgavietės klientų aptarnavimo skyrius. Visoje Lietuvoje tai vienintelis toks, itin neįprastu, tačiau šioje turgavietėje klientams labiau patogiu laiku dirbsiantis Šiaulių banko skyrius.

Naujas Šiaulių banko padalinys, įsikūręs Vilniuje Gariūnų g. 70, dirbs antradieniais ir ketvirtadieniais nuo labai ankstaus ryto, t.y. nuo 4 val. iki 11 val., trečiadieniais, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais - nuo 7 val. iki 11 val. Pirmadienį, ne turgaus dieną, Gariūnų turgavietės klientų aptarnavimo skyrius nedirbs.

„Gariūnų turgavietėje gyvenimas prasideda gerokai anksčiau nei daugelio iš mūsų įprasta darbo diena, todėl naujo skyriaus darbo laiką pritaikėme, kad būtų patogu ir klientams, ir prekybininkams, kad jie savo finansinius reikalus galėtų spręsti vietoje labiausiai jiems tinkamu laiku“, - sako Rimvydas Mockus, Šiaulių banko Vilniaus regiono vadovas. 

Gariūnų turgavietės klientų aptarnavimo skyriuje klientams teikiamos visos įprastos banko paslaugos - čia galima atsidaryti banko sąskaitą, pasikeisti valiutą, įsigyti mokėjimo kortelę, sumokėti mokesčius ir kitas įmokas, taip pat pasidėti įvairių rūšių indėlius.

Šiais metais Gariūnų turgavietės klientų aptarnavimo skyrius - tai jau ketvirtas naujas atidarytas Šiaulių banko padalinys. 2012-aisiais duris atvėrė nauji banko skyriai Vilniaus „Akropolyje“, prekybos centre „Saulės miestas“ Šiauliuose bei Rotušės aikštėje Kaune. Be to, šių metų gruodį į naujas, erdvesnes ir klientams patogesnes vietas Šiaulių bankas perkėlė du banko padalinius - Klaipėdos filialą ir Birštono klientų aptarnavimo skyrių.