Šiaulių bankas apdovanotas už Šiaulių miesto garsinimą

2011-04-05

Šiaulių pramonininkų asociacija, kaip ir kasmet, ataskaitiniame susirinkime apdovanojo sėkmingai dirbančias įmones. Garbės diplomas „Už Šiaulių miesto garsinimą“ įteiktas Šiaulių bankui.

“Smagu, kad esame vieni kitiems svarbūs, kad matome vieni kitus ir mokame džiaugtis vieni kitų laimėjimais. Nominacija „Už Šiaulių miesto garsinimą“ mums svarbi, nes būtent šiame mieste užaugo Šiaulių bankas - lietuviškas bankas. Steigdamas padalinius kituose miestuose, Šiaulių bankas prisideda prie visos Lietuvos verslo plėtros. Džiaugiamės, kad mūsų veikla ir pastangos svarbios Šiauliams, vadinasi, svarbios ir visai Lietuvai”, - sako Šiaulių banko administracijos vadovas Audrius Žiugžda.

Šiaulių „Aušros“ muziejaus Ch. Frenkelio viloje vykusiame renginyje už įvairius pasiekimus -projektinę veiklą, sparčiausiai augusias verslo apimtis, eksportą, naujų technologijų diegimą ir pan. - buvo įteiktos 9 verslo nominacijos. Asociacijos vadovai teigė, kad rengdami 2011 m. apdovanojimus „Sėkmingai dirbanti įmonė“, pirmiausiai norėjo padėkoti ir parodyti dėmesį savo nariams. Šiaulių pramonininkų asociacija vienija 73 įmones.

Šiaulių bankas turi 52 teritorinius padalinius, veikiančius ir banko paslaugas klientams teikiančius 31-ame šalies mieste.