Šiaulių bankas antrus metus tarp patraukliausių Šiaulių darbdavių

2008-11-14

Šiaulių bankas antrus metus iš eilės gauna „Patraukliausio Šiaulių darbdavio '08“ apdovanojimą. Praeitais metais pripažintas patraukliausiu Šiaulių miesto darbdaviu, šiemet bankas užėmė garbingą trečiąją vietą.

Antrą kartą surengtuose patraukliausių kompanijų rinkimuose, kuriuos organizavo UAB „Šiaulių personalo valdymo grupė“ ir  tarptautinė studentų asociacija AIESEC  šiemet patraukliausi darbdaviai buvo nominuoti trijuose veiklos sektoriuose: paslaugų, gamybos ir prekybos. Paslaugas teikiančių įmonių sektoriuje pirmoji vieta atiteko UAB „Telerenai“ („Splius“), gamybos sektoriuje -  UAB „Grafų baldai“, prekybos - santechnika prekiaujančiai įmonei UAB „Karmada“. Nominacija „Studentų svajonių darbdavys“, kurią praeitais metais pelnė Šiaulių bankas, šiemet atiteko UAB „Telerenai“ („Splius“).

Praeitais metais teigiamų atsiliepimų sulaukę patraukliausio darbdavio rinkimai buvo palankiai įvertinti ir verslo, ir miesto savivaldybės  atstovų - projektas pelnė Šiaulių miesto savivaldybės apdovanojimą kaip geriausias projektas „Verslui ir miestui“.

„Tai, kad antrus metus iš eilės Šiaulių banko vardas minimas tarp patraukliausių ir geidžiamiausių darbdavių - tikrai didelis ir malonus įvertinimas. Tokie renginiai reikalingi ir naudingi, jie padeda pažvelgti į save iš šalies. Smagu, kad ne tik esami ir potencialūs darbuotojai gerai vertina banką, bet ir buvusiems išlieka geri prisiminimai“, - sakė Šiaulių banko verslo ir plėtros tarnybos vadovas Jonas Bartkus. 

Anot organizatorių, šiemet renkant patraukliausią darbdavį, buvo remtasi nauja metodika. Pernai apklausose daugiau orientuotasi į studentus, jaunimą ir darbo ieškančius žmones. Šįkart daug dėmesio skirta ir įmonių darbuotojų nuomonei. Tai suteikė galimybę gauti kur kas objektyvesnius rezultatus. Darbdaviai, nepriklausomai nuo įmonės dydžio ir žinomumo, turėjo vienodus šansus laimėti bei pasitikrinti save. Renkant patraukliausią darbdavį buvo apklausti esami, buvusieji ir potencialūs darbuotojai.

Vertinant darbdavių patrauklumą dominavo šie veiksniai: atlyginimo dydis, darbo sąlygos, vadovavimas, tarpusavio santykiai, vidinis organizacijos įvaizdis ir reputacija, išorinis organizacijos įvaizdis, karjera ir tobulėjimas, lojalumas, organizacijos stabilumas ir augimas, socialinė atsakomybė žmonių, visuomenės ir gamtos atžvilgiu.

Panašu, kad „Patraukliausio darbdavio“ rinkimai tampa gražia Šiaulių miesto darbdavių ir darbuotojų tradicija, kuri galbūt ateityje prigis ir kituose Lietuvos miestuose.