Šiaulių bankas, išduodamas mokėjimo korteles, stiprina bendradarbiavimą su „MasterCard“

2015-01-23

Šiaulių bankas, stiprina jau daugiau kaip penkiolika metų trunkantį bendradarbiavimą su „MasterCard“, vienu didžiausiu pasaulyje mokėjimo kortelių sistemos operatoriumi. Siekdamas klientams teikti geriausiai kokybės ir kainos santykį atitinkančius finansinius produktus, nuo š. m. sausio 23 d. bankas kaip strateginį partnerį, teikiant mokėjimo kortelių produktus, pasirinko „MasterCard“ ir pasirašė bendradarbiavimo sutartį .

„Mokėjimo kortelių keitimas vyks palaipsniui ir klientai dėl tokios banko pasirinktos mokėjimo kortelių krypties nepatirs jokių rūpesčių ar nepatogumų. Jų turimos „Visa“ mokėjimo kortelės veiks be trikdžių ir ilgainiui jos bus pakeistos į „MasterCard“ mokėjimo korteles, nekeičiant turimos sąskaitos numerio“, – sako Daiva Kiburienė, Šiaulių banko Administracijos vadovo pavaduotoja, Verslo plėtros tarnybos vadovė.

Klientams pageidaujant pratęsti ar pergaminti, praradus „VISA“ mokėjimo kortelę, vietoj jos bus išduodama „MasterCard“ grupės kortelė. Jeigu kortelė pergaminama tam pačiam periodui, „VISA“ kortelei taikyti aptarnavimo mokesčiai, suteikti kredito limitai banko nustatyta tvarka bus perkeliami „MasterCard“ kortelei.

Šiaulių banke privatūs klientai gali įsigyti „MasterCard“ debeto kortelę „Maestro“, kredito korteles „MasterCard Standard“ ir „MasterCard Gold“, verslo klientams siūlomos debeto „Maestro Business“ ir kredito „MasterCard Business“ mokėjimo kortelės.

Primename, kad Šiaulių bankas privatiems klientams iki š. m. kovo 31 d. organizuoja „MasterCard“ kredito mokėjimo kortelių akciją, kurios metu „MasterCard“ korteles galima įsigyti nemokamai arba daug pigiau. Akcijos metu įsigytoms ar pratęstoms kredito kortelėms taip pat taikomi palankūs aptarnavimo, lėšų išgryninimo įkainiai, išskirtinės draudimo sąlygos – daugiau informacijos apie akciją rasite čia.