Šiaulių „Akropolyje“ – dovanos Šiaulių banko klientams

2009-03-06

Penktadienį, didžiausiame prekybos ir pramogų centre Šiaurės Lietuvoje Šiaulių „Akropolyje“, atidarytas naujas Šiaulių banko padalinys. Tai jau ketvirtasis banko padalinys, įsikūręs prekybos centre ir dešimtasis Šiaulių mieste.

Karaliaučiaus klientų aptarnavimo skyriumi pavadintas banko padalinys, įsikūręs strategiškai patogioje vietoje, net trijų gatvių - Aido, Tilžės ir Gegužių - sankirtoje esančiame prekybos ir pramogų centre „Akropolis“. Šiauliečiams čia bus itin patogu tvarkyti savo finansinius reikalus bet kuriuo paros metu: pakeliui į darbą ar pakeliui namo.

„Akropolyje“ pradedantis dirbti Šiaulių banko skyrius jau turi sutelkęs nemažą būrį klientų, tačiau per mėnesį jų tikisi turėti dar daugiau, nes atidarymo proga bankas naujiems klientams rengia net tris specialias akcijas. Klientams, įsigijusiems „Maestro“ arba „Visa Electron“ mokėjimo kortelę bei sudariusiems „SB linijos“ paslaugų sutartį, vienerius metus komunalinių mokesčių įmokos (už vandenį, elektrą, dujas, šilumą, šiukšlių išvežimą ir kt.) per banko paslaugų internetu sistemą „SB linija“ bus priimamos nemokamai.

Taip pat atsidariusieji banko sąskaitas „Akropolyje“ įsikūrusiame banko skyriuje, pusę metų pavedimus litais galės daryti pigiau: pervedant lėšas banke iš savo sąskaitos į kitus Lietuvoje registruotus bankus, pavedimas kainuos 1,50 lito, pervedantiems lėšas iš savo sąskaitos į kitus Lietuvoje registruotus bankus per „SB liniją“, pavedimo kaina - tik 50 centų. O pervedant lėšas banke iš savo sąskaitos į kitas savo ar kitų klientų sąskaitas banke, pavedimas bus atliktas nemokamai.

Specialus ir patrauklus pasiūlymas parengtas ir verslo klientams. Atsidarius banko sąskaitą, vienerius metus už sąskaitos likutį, didesnį negu 100 tūkst. litų arba ekvivalentu užsienio valiuta, bus mokamos vieno mėnesio terminuotojo indėlio metinių palūkanų normos dydžio palūkanos.

„Klientai vertina banko padalinius, įsikūrusius prekybos centruose. Atvažiuodami apsipirkti ar užsukę pramogauti, jie čia pat gali išspręsti ir savo finansinius reikalus. Be to, prekybos centruose veikiantys banko skyriai dirba gerokai ilgiau, todėl tikimės, kad Karaliaučiaus skyrius ne tik taupys klientų laiką, bet ir bus patogus savo darbo valandomis“, - sakė Šiaulių banko Šiaulių filialo direktorė Skaidrė Mendelienė.
Šiame skyriuje, kaip ir visuose Šiaulių banko padaliniuose, aptarnaujami fiziniai ir juridiniai asmenys, teikiamos banko paslaugos: atidaromos banko sąskaitos, pervedamos lėšos, priimami mokesčiai, išduodamos mokėjimo kortelės, priimami indėliai, keičiama valiuta.

Skyrius įsikūręs prekybos ir pramogų centre Šiaulių „Akropolis“ pietinėje miesto dalyje, adresu Aido g. 8. Klientai aptarnaujami kasdien - visas septynias savaitės dienas nuo 10 val. iki 22 val..

Šiaulių banko filialui priklauso dešimt klientų aptarnavimo skyrių, iš kurių du veikia prekybos ir pramogų centruose. Šiuo metu Šiaulių bankas klientus aptarnauja 58 padaliniuose 33-juose Lietuvos miestuose.