Sėkmingai pasitikęs eurą, Šiaulių bankas tęsia įprastą darbą

2015-01-02

Beveik visus metus trukęs Šiaulių banko pasiruošimas euro įvedimui Lietuvoje sėkmingai baigtas pirmąją 2015 metų dieną. Šiandien, sausio 2-ąją, visos banko paslaugos teikiamos įprasta tvarka visuose Šiaulių banko klientų aptarnavimo skyriuose ir internetu.

Šiaulių banko paslaugų teikimas pastarosiomis dienomis, kaip planavome ir kaip informavome savo klientus, vyko pagal planą. Dėl naujos valiutos įvedimo atnaujinus banko informacinę sistemą, lėšų išgryninimas bendro tinklo bankomatuose buvo sklandus – sausio 1-ąją jau kelios minutės po vidurnakčio klientai galėjo išsigryninti eurų. Atsikaitymas už prekes ir paslaugas mokėjimo kortelėmis taip pat vyko be pertrūkių.

Pirmąją Naujųjų metų dieną dirbę banko skyriai klientus aptarnavo nuo pietų, banko paslaugos buvo teikiamos ribotu režimu. Tačiau šiandien, sausio 2 d., Šiaulių banko klientai jau gali atlikti visas banko operacijas ir banko skyriuose, ir internetu: tiek per „SB liniją“, tiek su mobiliąja programėle.

Primename, kad bankomatuose šiuo metu galima išsigryninti eurus 10 ir 50 nominalų kupiūromis – planuojama, kad kitų nominalų eurų banknotais bankomatai bus pildyti jau kitą savaitę. Ne visada suveikia 10 eurų kupiūrų išdavimas dėl naujos kupiūros struktūros (ji pakankamai slidi) – jeigu taip atsitinka, pakartokite operaciją.

Jei turite klausimų, maloniai kviečiame skambinti Klientų informavimo centro tel. 1813 ir pasikonsultuoti. Šiandien Klientų informavimo centras informaciją teikia įprastu darbo laiku – nuo 8.00 val. iki 18.00 val.

Šeštadienį, sausio 3 d., dirbs daugiau Šiaulių banko skyrių nei įprastai savaitgalį.