Savaitgalį į Šiaulių banko informacinę sistemą bus perkeltos buvusio Ūkio banko vertybinių popierių ir piniginių lėšų sąskaitos, skirtos vertybinių popierių operacijoms

2014-08-13

Š. m. rugpjūčio 16 d. Šiaulių bankas planuoja baigti buvusio Ūkio banko klientų banko sąskaitų perkėlimo darbus – šią dieną bus vykdomas paskutinis darbų etapas, t. y. banko sąskaitų, skirtų vertybinių popierių (toliau – VP) operacijoms, bei VP sąskaitų  perkėlimas iš Ūkio banko į Šiaulių banko informacinę sistemą.

Atkreipiame dėmesį, kad po perkėlimo  klientams, turintiems Investicinių paslaugų teikimo sutartis, jose nurodytas sąskaitos numeris pasikeis. Tačiau, nepaisant to, klientai ir toliau galės naudotis visais elektroninės bankininkystės sistemoje „Eta bankas“ įdiegtos VP platformos funkcionalumais. Kaip ir anksčiau, čia galima bus teikti pavedimus pirkti ar parduoti akcijas Baltijos šalių biržose, stebėti realaus laiko akcijų informaciją biržų monitoriuose, matyti portfelyje esančius piniginių lėšų ir VP likučius bei portfelio pokytį, sekti pavedimų vykdymo būseną.

„Eta banke“ taip pat klientai galės matyti banko ir VP operacijų sąskaitas, keisti valiutą, vykdyti mokėjimus į savo sąskaitą ir vietinius mokėjimus, siųsti pasirašomus pranešimus makleriams, atsidaryti sąskaitą VP operacijoms nauja valiuta. Tuo tarpu su VP prekyba nesusijusias operacijas vykdyti bus galima tik naudojantis Šiaulių banko elektroninės bankininkystės sistema „SB linija“.

Pranešame, kad rugpjūčio 16 d. taip pat bus vykdomi klientų, turinčių VP sandorius, sąskaitų ir banko sąskaitų su likučiais perkėlimo darbai iš Ūkio banko į Šiaulių banko informacinę sistemą. Sąskaitos Šiaulių banke klientams bus atidarytos nemokamai. Klientus, norinčius sužinoti sąskaitos numerį (-ius), bankas kviečia apsilankyti jo interneto svetainėje.

Svarbu tai, kad po sąskaitų su likučiais perkėlimo į Šiaulių banko informacinę sistemą buvusioje Ūkio banko informacinėje sistemoje klientų turėtos sąskaitos bus uždarytos – čia bus galima tik susiformuoti sąskaitos išrašus.

Dėmesio! VP operacijoms skirtos sąskaitos, kuriose nuo 2011 m. sausio 1 d. nebuvo vykdytos jokios operacijos ir kurių likutis yra nulinis, š. m. rugpjūčio 16 d. bus uždarytos, o neatnaujintos Investicinių paslaugų teikimo sutartys nutrauktos.

Iškilus klausimams, maloniai kviečiame kreiptis telefonu + 370 700 55055 arba atvykti į bet kurį Jums artimiausią ar patogiausią Šiaulių banko skyrių.